Obserwuj w Google News

Nestorka rodu tuli praprawnuczkę. Łącznie ma aż 623 potomków

2 min. czytania
17.03.2023 11:31
Zareaguj Reakcja

Zdjęcie przedstawiające sześć pokoleń kobiet obiegło sieć. Widać na nim, jak 98-letnia Cordelia Mae Hawkins trzyma na rękach swoją pierwszą praprawnuczkę i jest niezwykle poruszona tą wyjątkową chwilą. Wokół seniorki stoją nieco młodsze przedstawicielki rodu: jej córka, wnuczka i dwie prawniczki. Kadr chwyta za serce.

Wzruszające spotkanie babci z praprawnuczką
fot. Facebook@Sue Williams/

98-letnia Cordelia Mae Hawkins doczekała się w sumie około 623 potomków. Jak to możliwe? Kobieta po raz pierwszy wyszła za mąż, gdy miała zaledwie 16 lat. Jej mężem był 50-letni wdowiec. Para wspólnie wychowywała dziesięcioro dzieci mężczyzny z poprzedniego związku. Cordelia Mae Hawkins była dla nich jak matka – kochała je i troszczyła się o nie.

Małżeństwo szybko doczekało się jednak także własnych maluchów. Gdy mąż Cordelii zmarł, kobieta wyszła za mąż po raz kolejny. Łącznie w swoim życiu urodziła aż trzynaścioro dzieci. Wciąż była również opiekunką dla tych przysposobionych. Wychowanie takiej gromadki kosztowało ją wiele wyrzeczeń. 

Redakcja poleca

Spotkanie sześciu pokoleń. „Po prostu zaplanowałyśmy dzień”

98-letnia Amerykanka mieszka w domu opieki. Rodzina ostatnio postanowiła zrobić jej wzruszającą niespodziankę. Wnuczka Cordelii Mae Hawkins w rozmowie z "Good Morning America" zdradziła, że seniorka od dawna pragnęła spotkać się z przedstawicielkami wszystkich, sześciu pokoleń rodu. Kobiety postanowiły spełnić prośbę babci i przyjechały ją odwiedzić.

Po prostu zaplanowałyśmy dzień i wszystkie się spotkałyśmy, a babcia wiedziała, że przyjdziemy. Była podekscytowana. Spędziłyśmy z nią trzy godziny - – zdradziła.

Zobacz również:  Otrzymała paczkę od babci, chociaż kobieta nie żyje od dwóch lat. Zaskakujący finał historii

Wzruszające spotkanie babci z praprawnuczką. To zdjęcie podbija sieć

Kto pojawił się na rodzinnym spotkaniu z 98-letnia nestorką rodu? W wyjątkowych odwiedzinach brały udział: 77-letnia córka kobiety, 58-letnią wnuczka, 29-letnia prawnuczka oraz 19-letnią praprawnuczka.

Jedna z prawnuczek 98-leniej Cordelii Mae Hawkins zabrała ze sobą swoją najmłodszą pociechę, siedmiotygodniową córeczkę. Było to pierwsze spotykanie babci z prapraprawnuczką. Seniorka nie kryła wzruszenia, mocno tuląc dziecko do piersi.

Kobiety podczas wizyty postanowiły wykonać pamiątkowe zdjęcie. Opublikowały je w mediach społecznościowych. Nie spodziewały się, że fotografia zyska tak duże uznanie internautów. Kadr błyskawicznie obiegł świat i stał się hitem sieci.

RadioZET.pl