,

Kwiaty na Dzień Matki w Biedronce i Lidlu. Ile kosztują bukiety?

25.05.2023 11:22

Jeżeli szukacie kwiatów na 26 maja, koniecznie zajrzyjcie do Biedronki i Lidla. Oba dyskonty z okazji Dnia Matki przygotowały bardzo ciekawą ofertę. Ceny bukietów zaczynają się już od kilku złotych.

Kwiaty na Dzień Matki w Biedronce i Lidlu. Ile kosztują bukiety?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowe święto rokrocznie przypada na 26 maja; tym razem będzie to piątek. W tym dniu zwyczajowo dzieci obdarowują swoje ukochane mamy mniejszym bądź większym upominkiem. Popularnym prezentem z tej okazji są kwiaty. 

Jeżeli wy również szukacie bukietu na 26 maja, koniecznie zajrzyjcie do popularnych dyskontów. Biedronka i Lidl z okazji Dnia Matki przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. W czwartek obie sieci sklepów poszerzyły swój asortyment o przepiękne wiązanki.

Kwiaty na Dzień Matki w Biedronce - ceny bukietów

Biedronka oferuje szeroki wybór bukietów w bardzo przystępnych cenach. Najmniej, bo jedyne 5,99 zł, zapłacimy za różę. Z kolei wiązanka z 11 sztuk tych kwiatów kosztuje niewiele więcej - dokładnie 8,99 zł.

Za 9,99 zł można natomiast nabyć bukiet z goździków (10 sztuk) oraz tulipanów (9 sztuk). Klienci dyskontu mogą również kupić na Dzień Matki wiązankę z róż i frezji (14,99 zł), a także "bukiet premium" (32,99 zł). Wszystkie kwiaty dostępne w sklepach Biedronka można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej sklepu.

Zobacz także: Tiktokerka pokazuje, jak samodzielnie zrobić kartkę na Dzień Matki. To naprawdę proste

Kwiaty na Dzień Matki w Biedronce
fot. biedronka.pl

Dzień Matki w Lidlu - ile kosztują kwiaty?

Ciekawą ofertę na Dzień Matki przygotował również Lidl. Niemiecka sieć sklepów sprzedaje zarówno mniejsze, jak i większe wiązanki. Najmniej zapłacimy za 10 sztuk goździków lub gerberów - cena obu bukietów wynosi tylko 9,99 zł. Nieco więcej, bo 12,99 zł, kosztują tulipany. Im więcej sztuk tych kwiatów w wiązance, tym wyższa cena bukietu. Lidl oferuje również m.in. pęk frezji, piwonii oraz chryzantem. Za 79,99 zł można natomiast zaopatrzyć się w "bukiet ekskluzywny".

Warto też zwrócić uwagę na wiązankę wykonaną z 13 sztuk róż. Regularna cena produktu wynosi 11,99 zł. Kwiaty te objęte są jednak specjalną promocją. Przy zakupie dwóch bukietów, za jeden zapłacimy tylko 8,99 zł. Akcja trwa do soboty 27 maja lub do wyczerpania zapasów. Warto zatem pospieszyć się z zakupem.

Zobacz także: Ta sukienka z Lidla to hit. Pasuje na wiele okazji, a kosztuje tylko 55 zł

Kwiaty na Dzień Matki w Lidlu
fot. lidl.pl
loader
5 domowych nawozów do roślin. Przygotujesz je błyskawicznie
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się