Obserwuj w Google News

Ktoś mieszkał w jej garażu przez miesiące. Była w szoku, gdy to odkryła

2 min. czytania
31.03.2023 10:15
Zareaguj Reakcja

Jedna z tiktokerek była oszołomiona, gdy dowiedziała się, że jakaś obca osoba zamieszkuje jej garaż. Swoją historią podzieliła się z użytkownikami platformy.

Kobieta
fot. Shutterstock/TikTok.com

Kate, mieszkanka Australii opowiedziała na TikToku o niezwykłym incydencie, jaki jej się przytrafił kilka lat temu. Do jej nagrania dotarł portal thesun.co.uk. Otóż kobieta przeżyła ogromne zaskoczenie, gdy pewnego dnia odkryła, że w jej garażu od miesięcy pomieszkuje tajemnicza lokatorka…

Redakcja poleca

W jej garażu ktoś mieszkał od miesięcy

Kate o całej sytuacji dowiedziała się przez przypadek. W związku z przeprowadzką do nowego domu poproszono ją, aby zabrała wszystkie swoje rzeczy z garażu. Tiktokerka była zdziwiona, ponieważ jak przyznała, nigdy wcześniej do niego nie zaglądała, a tym bardziej nie przechowywała tam żadnych przedmiotów. Postanowiła to sprawdzić.

To, co zobaczyła, wprawiło ją w osłupienie. W garażu rzeczywiście było mnóstwo różnych akcesoriów, które wskazywały na to, że ktoś często bywał w tym miejscu. Dojrzała tam m.in. śpiwór, kapcie, a nawet inne drobiazgi, jak ręczniki czy szczoteczkę do zębów.

Zobacz także: Oferuje sprzątanie za darmo. Co znajduje w najbrudniejszych domach?

Zdumieni internauci

Ostatecznie Kate  postanowiła zgłosić sprawę na policję. W międzyczasie przyznała, że udało jej się raz przypadkowo zobaczyć lokatora. Okazało się, że była nim kobieta, która jednak gdy tylko dowiedziała się, że ktoś ją nakrył - szybko uciekła. Film tiktokerki jest szeroko komentowany przez internautów. Niektórzy przyznali, że mieli w swoim życiu podobne doświadczenia:

Pewien obcy mężczyzna żył na naszym strychu, kiedy byłam młodsza.

Ktoś inny dodał natomiast, że tiktokerka powinna wykazać się większą empatią wobec osoby, która być może znalazła się w trudnej życiowej sytuacji i potrzebowała dachu nad głową.

Zobacz także: Urządził mieszkanie w śmietniku. Nie uwierzysz, jak wygląda w środku

RadioZET.pl/thesun.co.uk