Obserwuj w Google News

Kształtną pupą mogłaby rozbijać arbuzy. W sieci chwali się udami ze stali

2 min. czytania
23.05.2023 16:12
Zareaguj Reakcja

Rahki Giovanni kocha fitness. Wiele godzin spędza na siłowni. Twierdzi, że z powodzeniem mogłaby rozbijać arbuzy, ściskając je swoimi stalowymi udami. Kobieta jest dumna z tego, jak wygląda. Na Instagramie chętnie eksponuje wdzięki. W rozmowie z Daily Star zdradziła, co skłoniło ją do intensywnych ćwiczeń i długich treningów.

Kształtną pupą mogłaby rozbijać arbuzy.
fot. Instagram@RahkiGiovanni

Rahki Giovanni jest influencerką fitness. Może pochwalić się imponującymi zasięgami. Instagramowe konto kobiety obserwuje ponad 700 tys. użytkowników. To wiąże się z wieloma intratnymi propozycjami współpracy. Kobieta regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania z treningów. Jej posty cieszą się dużym zainteresowaniem internautów.

Kobieta nie jest przeciętną trenerką fitness. Twierdzi, że ma „najbardziej umięśnione nogi na Instagramie” W rozmowie z Daily Star zdradziła, że kocha swoje salowe uda. Uważa, że są tak silne, że z powodzeniem mogłaby rozbijać nimi nawet arbuzy. Aby utrzymać formę, Rahki codziennie ćwiczy i podnosi ciężary. Na siłowni spędza codziennie minimum dwie godziny.

Mówili, że jest „za duża”. To zmotywowało ją do treningów

Rahki Giovanni zajęła się treningami, dlatego, że jako młoda osoba była nieustannie wyśmiewana przez rówieśników. Ciągle słyszała, że jest „za duża” i „zbyt umięśniona”. To powodowało, że jej kompleksy rosły, a pewność siebie się obniżała. Trenerka fitness w rozmowie z Daily Star zaznaczyła, że przez wygórowanie standardy piękna promowane przez media społecznościowych czuła się mało atrakcyjna. Postanowiła zmienić swój wygląd i zaczęła podnosić ciężary. Z czasem jednak aktywność fizyczna stała się dla niej przyjemnością.

Zobacz również:  Waży 115 kg i jest trenerką fitness. „Nie zmuszam ludzi do chudnięcia”

Siedem lat temu, kiedy zaczynałam w branży fitness, nie było nikogo, kto wyglądałby tak jak ja. Nikt nie chciał być gruby i umięśniony. Każdy pragnął być szczupłym i smukłym. Postanowiłem przełamać bariery i zmienić standardy w fitnessie - – zaznaczyła w rozmowie z Daily Star.

Rahki Giovanni swoją działalnością w mediach społecznościowych wspiera kobiety, które walczą o wymarzone kształty. Zaznacza, że akceptacja swojego ciała jest kluczem do sukcesu i szczęśliwego życia. Przekaz trenerki trafia do kobiet na całym świecie. Właśnie dlatego Rahki cieszy się tak dużą popularnością w sieci.

RadioZET.pl/daily.star.co.uk