Obserwuj w Google News

Ksiądz pokazał, jak uczniowie ściągają na klasówkach. To nagranie jest hitem sieci

2 min. czytania
03.04.2023 09:31
Zareaguj Reakcja

Ksiądz Dariusz Kamiński na swoim profilu na TikToku opublikował nagranie, które w humorystyczny sposób pokazuje zachowanie uczniów na sprawdzianie w szkole. Film szybko stał się hitem sieci. "Popłakałam się ze śmiechu" - komentują internauci.

Ksiądz pokazał, jak uczniowie ściągają na klasówkach. To nagranie jest hitem sieci
fot. tiktok.com/@montenegrus

Coraz więcej księży idzie z duchem czasu i zakłada konta na najpopularniejszych portalach społecznościowych. Wśród nich jest kapłan Dariusz Kamiński. Duchownemu udało się zebrać na TikToku pokaźną liczbę fanów - jego profil o nazwie @montenegrus obserwuje ponad 220 tys. osób.

Ksiądz - jak sam opisuje - z radością i dystansem tworzy treści w social mediach. Na jego TikToku można znaleźć wiele żartobliwych nagrań dotyczących kościoła, szkoły, a także innych, ważnych dla Polaków wydarzeń. Jeden z ostatnich filmów księdza zrobił prawdziwą furorę w sieci. 

Redakcja poleca

Ksiądz pokazał, jak uczniowie ściągają na klasówkach

Kapłan opublikował nagranie, w którym pokazał, jak uczniowie zachowują się podczas sprawdzianów w szkole. W filmie wcielił się w samych nastolatków. Założył typowo młodzieżowy strój, perukę i udawał, że pisze klasówkę. 

Zdaniem księdza uczniowie na sprawdzianie komunikują się swoim językiem. Szyfr ten jest zupełnie niezrozumiały dla nauczycieli. Duchowny na wideo pokazał, jak nastolatkowie rozmawiają ze sobą za pomocą dźwięków wydawanych przez ptaki. 

Zobacz także:  Ksiądz chciał pobłogosławić dziecko. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał

Nagranie księdza jest hitem sieci

Nagranie księdza Dariusza Kamińskiego błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane niemal 100 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryją rozbawienia. Wiele osób przyznało, że uwielbia poczucie humoru duchownego.

Zobacz także:  Czy praca w niedziele to grzech? Ksiądz z TikToka rozwiewa wszelkie wątpliwości

Popłakałam się ze śmiechu!
 
Rewelacja.
 
Ja chcę księdza w mojej parafii.
 
Żeby moja klasa była taka zgrana - piszą internauci.

RadioZET.pl