Obserwuj w Google News

Ksiądz chciał pobłogosławić dziecko. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał

2 min. czytania
13.03.2023 10:13
Zareaguj Reakcja

Ostatnio sieć obiegło nagranie z kościoła, które błyskawicznie stało się viralem. To, co zrobiła dziewczynka przed ołtarzem, rozbroiło internautów. Użytkownicy Instagrama zachwycają się też reakcją księdza.

Ksiądz chciał pobłogosławić dziecko. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał
fot. instagram.com/timberbush

Do tego incydentu doszło już jakiś czas temu, ale ostatnio nagranie z kościoła ponownie obiegło media społecznościowe. Do wideo dotarł portal kobieta.onet.pl.

Zobacz także:  Czy praca w niedziele to grzech? Ksiądz z TikToka rozwiewa wszelkie wątpliwości

Ksiądz chciał pobłogosławić dziecko. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał

Ta zabawna sytuacja miała miejsce w jednym z kolumbijskich kościołów. Na filmie widać małą dziewczynkę, która stoi z mamą przed ołtarzem. Obie panie wyglądają niezwykle elegancko. Kilkulatka ma na sobie długą, białą sukienkę przepasaną niebieską szarfą. Jej głowę zaś zdobi jasny wianek. Mama dziecka natomiast ubrana jest w satynową suknię w kolorze różowym. Patrząc na stroje kobiet, można przypuszczać, że jest to pierwsza komunia święta dziewczynki.

Na nagraniu widać też księdza. Duchowny stoi przed kilkulatką, a po chwili unosi dłoń w geście błogosławieństwa. Wówczas dziewczynka, nie bardzo wiedząc, co zrobić, przybija mu piątkę. Sytuacja rozśmiesza zarówno wiernych zgromadzonych w kościele, jak i księdza. 

Zobacz także:  Ksiądz zdradza, jak rozpoznać opętanie. Kluczowa jedna kwestia

Internauci komentują

Pewien internauta opublikował to nagranie w lutym na swoim profilu w mediach społecznościowych. Wideo opatrzył słowami: "Może gdyby zabierali ją do kościoła więcej niż raz w roku, wiedziałaby, co zrobić". Podpis nagrania nie spodobał się użytkownikom Instagrama. Wiele osób stanęło w obronie kilkulatki oraz jej rodziców. 

"Dlaczego opis filmu jest taki podły?", "Dzieci zachowują się jak dzieci. Bez względu na to, gdzie się akurat znajdują", "To jest tylko mała dziewczynka", "Podobał mi się ten film, ale przestał, kiedy zobaczyłem podpis", "Chciała tylko przybić piątkę", "Reakcja księdza najlepsza" - brzmią komentarze pod wideo. 

Redakcja poleca

RadioZET.pl/kobieta.onet.pl/Instagram