Obserwuj w Google News

Królowa Rania założyła to na ślub syna. Kate Middleton skradła show?

2 min. czytania
02.06.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

1 czerwca 2023 roku jordański książę koronny Husajn ibn al-Abdullah poślubił swoją narzeczoną, architektkę Rajwę Al Saif. Na uroczystości obecna była oczywiście mama pana młodego, królowa Rania. Żona Abd Allaha II na przyjęciu pojawiła się w wyjątkowej, niekonwencjonalnej stylizacji. Wyglądała niezwykle elegancko i szykownie. Czy jednak zasłużyła na tytuł najlepiej ubranego gościa?

Królowa Rania tak ubrała się na ślub syna
fot. Balkis Press/ABACA/Abaca/East News/Balkis Press/ABACA/Abaca/East News

Życie członków rodzin królewskich niezmiennie budzi wiele emocji. Zdecydowanie najbardziej lubianymi przez media na całym świecie „royalsami” są przedstawiciele dynastii Windsorów, a więc potomkowie Elżbiety II i Filipa Mountbattena. Tym razem uwaga prasy i telewizji skupiona jest jednak na Jordanii. 1 czerwca 2023 roku ożenił się bowiem tamtejszy książę koronny Husajn ibn al-Abdullah syn króla Abdullaha II i królowej Ranii al-Jasin. Jak doskonale wiadomo, nic nie wzbudza tak dużych emocji, jak „royal wedding”.

Oczywiście na wydarzeniu najważniejsza była młoda para. Rajwi Al Saif wystąpiła w minimalistycznej sukni z marszczeniami, przyozdobionej z tyłu efektownymi kwiatowymi aplikacjami oraz długim, masywnym trenem. Panna młoda do ślubnej stylizacji dobra powłóczysty welon i kryształową biżuterię. U boku ukochanego, który zdecydował się wystąpić w tradycyjnym stroju książęcym, wyglądała pięknie.

Zobacz również:  Oświadczył się jej w miejscu publicznym. Para została aresztowana

Rewia mody na jordańskim „royal wedding”. Królowa Rania w centrum uwagi

Na ślubie książęcej pary nie zabrakło znamienitych gości. Uwagę zebranych i fotoreporterów zwróciła oczywiście mama pana młodego - królowa Rania. Arystokratka uważana jest za jedną z najbardziej stylowych kobiet na świecie. Na tę niezwykłą okazję wybrała długą, dopasowaną czarną suknię ozdobioną biżuteryjnymi wstawkami. W projekcie domu mody Dior prezentowała się niezwykle elegancko. Niektórych internautów zdumiało jednak to, że królowa na ślub syna postanowiła założyć czerń – kolor związany, również w Jordanii, z symboliką żałoby.

Królowa Rania
fot. Balkis Press/ABACA/Abaca/East News
Redakcja poleca

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę William i Kate Middleton wzięli udział w zaślubinach księcia koronnego Husajn ibn al-Abdullah oraz jego ukochanej, Rajwi Al Saif. Księżna Walii na uroczystości pojawiła się w kreacji z kolekcji Eliego Saaba. Postawiła na długą suknię w kolorze pudrowego różu. Niektórzy internauci twierdzą, że Brytyjka wyglądała znacznie korzystniej niż królowa Rania. Mają rację?

Księżna Diana
16 Zobacz galerię
fot. Eastnews

RadioZET.pl