Obserwuj w Google News

Kobieta jest wściekła na swoich sąsiadów. "Chciałabym się przeprowadzić"

Weronika Misiuk
2 min. czytania
03.08.2023 10:02
Zareaguj Reakcja

Pewna internautka przekonała się na własnej skórze, co oznacza mieć uciążliwych sąsiadów. Ich relacje są napięte do tego stopnia, że kobieta poważnie myśli o przeprowadzce.

Kobieta ma konflikt z sąsiadami
fot. Shutterstock

Przeprowadzka do nowego domu czy mieszkania bywa niezwykle ekscytująca. Niestety początkowe uczucie szczęścia szybko może zostać zburzone przez uciążliwych sąsiadów. Niektórzy naprawdę potrafią uprzykrzyć innym życie, co pokazuje doświadczenie wielu osób. Jakiś czas temu pisaliśmy o mężczyźnie, który notorycznie kłóci się z kobietą mieszkającą piętro wyżej o codzienne odkurzanie.

Na swoich sąsiadów narzeka także pewna internautka, o której pisze portal mirror.co.uk. Kobieta jest zaniepokojona tym, że są oni nałogowymi palaczami, a ich uzależnienie niestety odbija się również na zdrowiu całej jej rodziny. Swoimi obawami postanowiła podzielić się na popularnym forum internetowym Reddit.com.

Redakcja poleca

Ma dość swoich sąsiadów. Nie może znieść ich zachowania

Mieszkanka bloku opublikowała w sieci post, w którym opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, w jakiej znalazła się jej rodzina. Kobieta martwi się, że codzienne wdychanie toksycznego dymu z papierosów, który roznosi się po klatce i jej mieszkaniu będzie miało poważne konsekwencje zdrowotne:

Jestem przekonana, że bierne palenie zabije mnie wiele lat wcześniej, zanim wykończy ich ciągłe palenie. - cytuje kobietę mirror.co.uk.

Internautka dodaje, że czuje się bezsilna. Jej sąsiedzi palą papierosy co pół godziny, nie zwracając uwagi na to, że przeszkadza to innym lokatorom. Kobieta twierdzi, że wiele razy próbowała prosić ich o ograniczenie palenia, ale to nie przyniosło żadnego skutku.

Zobacz także: Kupili dom z basenem. Natrętni sąsiedzi wchodzą na ich posesję

Sąsiedzi wyprowadzają ją z równowagi. Kobieta jest  w kropce

Internautka jest już tak zmęczona całą tą sytuacją, że wręcz marzy o wyprowadzce w inne miejsce. Niestety ze względów finansowych, nadal musi pozostać w obecnym mieszkaniu. Zastanawia się, jak dalej radzić sobie z tym problemem. Internauci zachęcają ją do tego, aby jeszcze raz na spokojnie porozmawiała z sąsiadami i uświadomiła im, jak poważny jest to problem i jak szkodliwy wpływ ma nie tylko na ich, ale również na jej organizm.

Nie przegap

RadioZET.pl/mirror.co.uk/Reddit.com