Obserwuj w Google News

Klaudia pokazała swój strój na wesele. Internauci grzmią: "Myślałam, że masz więcej klasy"

2 min. czytania
18.05.2023 13:16
Zareaguj Reakcja

Polska tiktokerka pochwaliła się w sieci sukienką na wesele. Kreacja influencerki nie przypadła jednak do gustu internautom. W komentarzach rozpętała się burza. "Moja świadkowa oblałaby cię barszczem na wejściu" - piszą użytkownicy aplikacji.

Klaudia pokazała swój strój na wesele
fot. tiktok.com/@xkleoox

Wiele kobiet, gdy tylko otrzymuje zaproszenie na ślub, zaczyna zastanawiać się, w co się ubrać. Zdarza się, że państwo młodzi informują o wymaganym dress codzie, co znacznie ułatwia sprawę. W pozostałych przypadkach goście muszą zdać się na swoją intuicję.

Istnieją jednak niepisane reguły dotyczące rzeczy, których nie powinno się zakładać na wesele. Jedna z nich mówi, że biel zarezerwowana jest wyłącznie dla panny młodej. Ale jak się okazuje, nie wszyscy stosują się do tej zasady.

Redakcja poleca

Klaudia pokazała swój strój na wesele

Klaudia Majewska to popularna tiktokerka. Jej konto @xkleoox obserwuje ponad 210 tys. osób. Influencerka na swoim profilu publikuje głównie nagrania z poradami dotyczącymi pielęgnacji skóry oraz makijażu. Co jakiś czas pokazuje również ulubione outfity.

Na początku maja kobieta poprosiła swoich obserwatorów o pomoc w wyborze sukienki na wesele. Tiktokerka w filmie zaprezentowała cztery kreacje. Jedna z nich była w kolorze białym. Sukienka ma spore wycięcie na prawej nodze i głęboki dekolt. Uwagę zwracają również jej liczne zdobienia.

Zobacz także:  Stworzyła dress code na ślub. Zakazała wstępu gościom ubranym inaczej

Po opublikowaniu filmu w komentarzach rozpętała się burza. Wiele osób wówczas napisało, że biała, bogato zdobiona sukienka na wesele to przesada. Inni dodali, że kolor ten jest zarezerwowany wyłącznie dla panny młodej. Jedna z obserwatorek pokusiła się nawet o stwierdzenie, że gdyby tiktokerka pojawiła się w tej kreacji na jej ślubie, świadkowa oblałaby ją na wejściu barszczem. 

"Masz welon do tej pierwszej?", "A to ty nie wiesz, że na wesele nie ubiera się na biało?", "Myślę, że kreacje tego typu są zbyt wyzywające na taką okazję, jak wesele, a biel to duże faux-pas", "Jestem na nie" - brzmią komentarze.

Internauci grzmią: "Chyba bardzo nie lubisz panny młodej"

Najwidoczniej jednak @xkleoox postanowiła nie brać pod uwagę opinii obserwatorów. Kilka dni temu tiktokerka opublikowała krótkie wideo z wesela. Na filmie widać dziewczynę w białej kreacji. "Mamy sukces. Nikt nie oblał mnie barszczem" - napisała na nagraniu.

Wideo tiktokerki błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 360 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy zareagowali bardzo emocjonalnie. Wiele osób napisało, że na miejscu panny młodej wyprosiliby kobietę z wesela. 

Nietakt i tyle, jest cała masa innych kolorów. 
 
"Muszę być na 1. miejscu" vibe.
 
Myślałam, że masz więcej klasy.
 
Chyba bardzo nie lubisz panny młodej  - czytamy komentarze pod wideo.

Zobacz także:  Panna młoda przeraziła gości. "Nie mogę tego zrobić"

Czego nie zakładać na wesele?
5 Zobacz galerię
fot. Dmytro Sheremeta/Shutterstock

RadioZET.pl