Obserwuj w Google News

Kate nie chce popełnić błędu Diany. Dzięki temu jej związek z Williamem jest szczęśliwy

2 min. czytania
07.04.2021 10:19
Zareaguj Reakcja

Związek Diany i Karola należał do burzliwych relacji. Teraz księżna Kate stara się uniknąć błędów popełnionych przez mamę Williama. Przede wszystkim jednego.

Książę William w jasnej marynarce i księżna Kate w czerwonej sukience z białymi kwiatkami siedzą na kanapie i się śmieją
fot. Rex Features/Shutterstock/East News

Kate i William uchodzą za jedno z najszczęśliwszych małżeństw w historii rodziny królewskiej - w przeciwieństwie do rodziców księcia. Diana i Karol stworzyli bowiem jeden z najtragiczniejszych związków w rodzie Windsorów. Wpływ na ich małżeństwo miało wiele rzeczy. Począwszy od romansu Karola z Kamilą, przez naciski ze strony królowej, kończąc na chorobie Lady Di. To właśnie Diana popełniła pewien błąd, który sprawił, że mąż odwrócił się od niej. I tego za wszelką cenę stara się uniknąć księżna Kate.

Zobacz także: To nie Kate miała zostać księżną? Wcześniej Williama rzuciła inna kobieta

Kate nie chce popełnić błędu Diany. Chodzi o jej związek z Williamem

W związku Diany i Karola pojawiło się wiele przeszkód nie do przeskoczenia. Największym problemem w ich małżeństwie była zazdrość. Książę w pewnym momencie pozostawał w cieniu żony, co wyraźnie mu nie odpowiadało.

Redakcja poleca

Właśnie tego błędu za wszelką cenę stara się uniknąć Kate. Księżna, choć jest uwielbiana przez Brytyjczyków, nigdy nie wychodzi przed swojego męża. To William zazwyczaj jest głównym bohaterem wszelkich oficjalnych wystąpień, a ona wiernie stoi u jego boku. 

To, że Kate nie stała się celebrytką, nie oznacza jednak, że pozostaje w cieniu męża. Królewska ekspertka, Penny Junor, przyznała w rozmowie z "Sunday Times", że Kate jest u szczytu swojej popularności. Księżna doskonale poradziła sobie w okresie pandemii, czym wzbudziła jeszcze większą sympatię poddanych. 

Jest pewna siebie, kompetentna i nie mamy wrażenia, że tylko czeka na to, żeby być w świetle kamer, a wszystko, co robi, jest wyłącznie chwytem reklamowym - powiedziała Junor w rozmowie z "Sunday Times". 

Zdaniem ekspertów i samych Brytyjczyków książęta Cambridge doskonale poradzili sobie ze swoją rolą w czasach pandemii koronawirusa. Sama Kate natomiast dała się poznać jako życzliwa i współczująca osoba. 

Zobacz także:  Jak Kate i William się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę, żeby go uwieść

Związek Kate i Williama

Kate i William poznali się na studiach w 2001 roku. W tym czasie wielokrotnie widywano ich razem, choć sami nie komentowali informacji na temat związku. Dopiero w 2010 roku oficjalnie potwierdzili swoją relację, jednocześnie informując o zaręczynach. 

Ślub Kate i Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. Od tej pory wspólnie pełnią oficjalne funkcje w rodzinie królewskiej. Doczekali się też trójki dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. 

Zobacz także:  Data ślubu Kate i Williama wzbudziła kontrowersje. Brytyjczycy byli oburzeni

Śluby to wyjątkowy dzień, ale też taki przeżycie, że łatwo o wpadkę w czasie ceremonii. A te zdradzają się również gwiazdom. W tym przypadku wtopy zyskały miano skandali!

Te ceremonie gwiazd wzbudziły kontrowersje. Oto największe skandale ślubne w historii!

Źródło: Thetimes.co.uk/Dailymail.co.uk