Obserwuj w Google News

Karmiła syna piersią. Podglądaczka ją nagrała: „Zasłoń się, k*rwa”

2 min. czytania
18.08.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

Izabele nie spodziewała się, że podczas przeglądania Facebooka zobaczy film, którego bohaterką będzie...ona sama. Nieznana osoba nagrała z ukrycia moment, w którym kobieta karmiła synka piersią podczas pobytu na plaży. Podglądaczka nie szczędziła przykrych słów.

Karmienie piersią stało się powodem afery na Facebooku.
fot. @izlomax/TikTok

24-letnia Izabele Lomax jest mamą małego, kilkumiesięcznego chłopca o imieniu Baker. Kobieta i jej partner otaczają synka troską, opieką i miłością; wiele filmów zamieszczanych na kameralnym koncie Izabele jest poświęconych właśnie Bakerowi. Profil zyskał ostatnio nowych obserwatorów: wszystko za sprawą niecodziennej historii. Dzień wcześniej Izabele wybrała się ze swoją rodziną na plażę. W trakcie wypoczynku jej syn zgłodniał, więc siedząc w cieniu parasola, nakarmiła chłopca piersią. Nie sądziła jednak, że jest nagrywana przez zgorszoną podglądaczkę.

Redakcja poleca

Karmienie piersią udokumentowane na Facebooku. Obca kobieta nagrała to na plaży

Następnego dnia Izabele obudziła się, otworzyła Facebooka i ku własnemu zdumieniu uświadomiła sobie, że ktoś bez jej zgody ani świadomości nagrał, jak karmi synka piersią. Film trafił na Facebooka i został opatrzony podpisem: „Nie zawstydzam kobiety, która karmi piersią swoje dzieci. Zawstydzam kobietę, która robi to publicznie i pozwala, by wszyscy widzieli jej piersi (włącznie z sutkami). ZASŁOŃ SIĘ, K*RWA. Nie powinnam zasłaniać oczu swojemu synowi i wyjaśniać, dlaczego c*cki są na wierzchu i szczerze mówiąc, też nie chcę ich widzieć. Miej do siebie trochę szacunku”.

Izabele postanowiła odpowiedzieć podglądaczce. Do nagrania, które opublikowała na swoim profilu @izlomax, dotarł portal TooFab.com. Internautka wyjaśniła, że domyśla się, kto zarejestrował z ukrycia moment, w którym karmiła synka.

- Ta kobieta nie tylko mijała mnie ze swoim synem wiele razy, ale miała również okazję, by cokolwiek mi powiedzieć. (…) Zamiast tego zdecydowałaś się zamieścić na Facebooku publiczny film, na którym jestem razem z moim dzieckiem. Co, jeśli ktoś powiedziałby ci, że możesz jeść na plaży tylko zasłonięta ręcznikiem? - zapytała internautka.

Zobacz także: Matka pana młodego karmiła go piersią. Narzeczona mężczyzny przyłapała ich w toalecie

Jej karmienie piersią trafiło na Facebooka. Internautki wysyłają słowa wsparcia

Post podglądaczki został skasowany. Izabele podziękowała osobom, które broniły ją w sekcji komentarzy. Zaapelowała też o szacunek do karmiących mam oraz zwróciła uwagę na fakt, że syn zgorszonej kobiety miał około czterech lat.

- Jeśli seksualizujesz piersi w oczach czterolatka, sama masz jakieś problemy – podsumowała internautka.

Film nagrany przez Izabele obejrzano do tej pory ponad 660 tysięcy razy. Komentarze pękają od słów wsparcia. Użytkowniczki TikToka piszą m.in.: „Dobrze powiedziane! Nakarm swoje dziecko, mamusiu”, „Jestem z Teksasu i jest po prostu za gorąco, by osłaniać dziecko, kiedy jestem na zewnątrz”, „Karmienie własnego dziecka jest najbardziej magiczną rzeczą na świecie. Jesteś wspaniała”, „Niektórzy powinni pilnować własnego nosa”.

Nie przegap
Mieli romans z nianiami swoich dzieci. Jude Law nawet dwa razy
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News