Obserwuj w Google News

Zdradziła, jak wygląda życie z milionerem. "Nie masz najnowszej torby, jesteś nikim"

2 min. czytania
24.07.2023 13:53
Zareaguj Reakcja

Czy życie u boku milionera jest bajką? Swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych regularnie dzieli się Soudi. To Brytyjka, która w Dubaju poznała miłość swojego życia. Jamal jest zamożnym obywatelem Emiratów Arabskich. Jak wygląda codzienność zakochanych?

Wyszła za mąż za bogacza
fot. Instagram@soudiofarabia

Soudi pochodzi z Sussex w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam spędziła dzieciństwo. Gdy była nastolatką wraz z rodziną przeprowadziła się jednak do Dubaju. Tam kontynuowała edukację. Gdy była na studiach poznała zamożnego obywatela Emiratów Arabskich.

Jamal i Soudi od razu przypadli sobie do gustu. Para po kilku latach znajomości wzięła ślub. Teraz wspólnie prowadzą luksusowy dom. Soudi aktywnie działa także w mediach społecznościowych. Relacjonuje swoją codzienność i regularnie pokazuje internautkom, jak naprawdę wygląda życie żony milionera.

Jestem zamożną gospodynią domową. Moim hobby jest wydawanie pieniędzy - – wyznała w rozmowie z „The Daily Star”.

Wyszła za mąż za bogacza. Wyznała, jak wygląda jej codzienność 

Czy jednak życie u boku milionera polega tylko na przyjemnościach? Soudi nie ukrywa, że bycie osobą publiczną wiąże się z nieustannym stresem. Kobieta przywiązuje dużą wagę do tego jak wygląda. Tego wymaga od niej status społeczny i ekonomiczny. – Nigdy nie wiesz, kto jest w pobliżu lub kto cię rozpoznaje. Na przykład, gdy idziemy do centrum handlowego lub restauracji, Jamal zawsze zostaje rozpoznany. Więc zawsze muszę się upewnić, że wyglądam 10/10 – zaznaczyła Soudi, cytowana przez portal WP Kobieta.

Redakcja poleca

Brytyjka wywodzi się z bogatej rodziny. Wychowywała się pośród śmietanki towarzyskiej. Zaznacza, że to pomogło jej szybko odnaleźć się w świecie bogaczy z Emiratów Arabskich. – Uwielbiam robić makijaż i uwielbiam, gdy mój fryzjer przychodzi tutaj, aby zrobić mi włosy. Czasami przychodzi do nas również nasza wizażystka, więc szczerze mówiąc, podoba mi się ta część życia – zaznaczyła Soudi. I dodała:

Jeśli nie masz najnowszej torby, jesteś nikim. Nienawidzę czuć się pominięta w tego typu sprawach, więc mam jednego z najlepszych sprzedawców i osobistych kupujących.

Zobacz również:  Jego żona przytyła po porodzie. „Już mi się nie podoba"

Jamal i Soudi bardzo się kochają. Mężczyzna spełnia wszystkie zachcianki żony, ponieważ chce, by u jego boku była szczęśliwa, spełniona i zadowolona z życia. Kobieta docenia starania męża. Zaznacza jednak, że chciałaby, aby Jamal poświęcał jej trochę więcej czasu. – Jest zawsze zajęty. Zawsze rozmawia przez telefon i zawsze jest jakieś wydarzenie, na które musi pójść – podkreśliła Soudi, cytowana przez portal WP Kobieta.

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl