Obserwuj w Google News

Jest w 37. tygodniu ciąży. Ludzie są w szoku, gdy widzą jej brzuch

2 min. czytania
17.02.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Ciężarna mama ma tak duży brzuch, że wiele osób uważa, że wygląda tak, jakby spodziewa się ośmioraczków.

mama
fot. TikTok.com

Ciąża to wyjątkowy stan w życiu kobiety. To czas, kiedy jej ciało ulega znacznym przemianom. Jednym z najbardziej dostrzegalnych znaków jest rosnący brzuch, który wraz z rozwojem ciąży stopniowo zaczyna się powiększać.  Pewna tiktokerka, o której napisał portal mirror.co.uk nie spodziewała się jednak, że jej brzuch urośnie aż do takich rozmiarów.

Redakcja poleca

Ma ogromny brzuch w ciąży

Renae prowadzi profil na TikToku, na którym pokazuje swoje codzienne życie. Jej konto śledzi niemal 286 tysięcy osób. Na co dzień spełnia się jako mama pięciorga dzieci. Wkrótce do tej wesołej gromadki pociech dołączy nowy członek rodziny. Kobieta właśnie jest bowiem w kolejnej ciąży.

Na swoim profilu opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak wygląda w 37. tygodniu. Jej ogromny brzuch wywołał prawdziwą sensację w mediach społecznościowych. Tiktokerka powiedziała, że może on się wydawać dużo większy ze względu na jej niski wzrost i podkreśliła, że spodziewa się tylko jednego dziecka:

„Tak, to tylko jeden. Jestem tego pewna” - napisała pod nagraniem.

 

Zobacz także: Pokazała, jak wygląda ciało po porodzie. Spotkała ją krytyka

Internauci nie mogą w to uwierzyć

Film od razu stał się viralem w sieci. Dotychczas zdobył ponad trzy miliony polubień. Internauci są zdumieni wyglądem kobiety. Wielu z nich wręcz nie może uwierzyć w to, że spodziewa się ona tylko jednego dziecka. Niektórzy nawet żartowali w komentarzach:

To dziecko ma już pewnie osiemnastkę.
 
Przysięgam, że masz tam czterech bliźniaków.
 
Pewnie wyjdzie z dyplomem szkoły wyższej.
 

Kobieta zapewniła jednak, że jej ciąża rozwija się prawidłowo i nie cierpi ona na żadne schorzenia. Dodała również, że wprost nie może się już doczekać narodzin swojego maleństwa.

Zobacz także: Urodziła ośmioraczki jako pierwsza na świecie. Jej ogromny brzuch był sensacją

RadioZET.pl/mirror.co.uk