Obserwuj w Google News

Jest uzależniona od poprawiania urody. Na operacje plastyczne wydała majątek

2 min. czytania
19.10.2023 18:07
Zareaguj Reakcja

Alicia wydała zawrotne sumy na różne operacje plastyczne. Jak twierdzi, nie powiedziała jeszcze w tej kwestii ostatniego słowa...

Jest uzależniona od zabiegów upiększających
fot. tiktok.com/aliciaxamira

W mediach społecznościowych można znaleźć wiele przykładów osób, które na zabiegi upiększające nie żałują pieniędzy. Dla wielu z nich pogoń za idealnym wyglądem stała się wręcz życiowym celem, a efektami swoich metamorfoz chwalą się w sieci.

Jakiś czas temu pisaliśmy o mężczyźnie z Los Angeles, który wydaje krocie w salonach piękności i gabinetach chirurgii plastycznej, aby wyglądać jak żywy Ken. Głośno jest również o pewnej kobiecie, które przez ostatnie dziesięć lat przeszła ogromną metamorfozę. Pochodząca ze Szwecji Alicia poddała się wielu operacjom, aby uzyskać, jak wymarzony wygląd.

Redakcja poleca

Wydała majątek na zabiegi upiększające

Jak podaje portal nypost.com, Alicia porzuciła pracę w branży public relations. Teraz skupia się na rozwijaniu swojej działalności w sieci. Na poprawę swojego wyglądu wydała do tej pory aż 200 tysięcy dolarów. Ma za sobą wiele zabiegów z wykorzystaniem botoksu. Poddała się również operacji powiększenia piersi. Poza tym przeszła także plastykę nosa.

Dużą wagę przykłada również do swoich stylizacji. Chętnie nosi różowe outfity i nie boi się pokazywać w odważnych strojach. Jej znakiem rozpoznawczym są także długie paznokcie.W jednym z filmów opublikowanym na kanale "Truly" w serwisie YouTube przyznała, że jest dumna ze swojego wyglądu i nie sądzi, by kiedykolwiek zrezygnowała z operacji plastycznych.

Zobacz także:   Ma największe usta na świecie. Przez wygląd nie może znaleźć miłości

Wydała majątek na zmianę wyglądu. Tak reagują internauci

Alicia wzbudza duże zainteresowanie w mediach społecznościowych. Jej wygląd jest szeroko komentowany. Niektórzy uważają, że zdecydowanie przesadza z ilością operacji plastycznych: "Zobaczymy za dziesięć, dwadzieścia lat, jak będzie wyglądać – pisze jeden z użytkowników na kanale "Truly". Jeszcze inni podchodzą do tego z większą wyrozumiałością: "To jej życie i może robić co chce" - możemy przeczytać w komentarzach.

Nie przegap
Demi Moore w czarnej sukience na wybiegu
10 Zobacz galerię
fot. STEPHANE DE SAKUTIN/AFP/East News