Obserwuj w Google News

Ma już wnuki. Ludzie zazdroszczą jej wyglądu i kondycji

2 min. czytania
26.05.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Charlene, 53-letnia trenerka personalna, długo walczyła z różnymi problemami zdrowotnymi. Dziś twierdzi, że jest w swojej najlepszej życiowej formie, ale nie zamierza spoczywać na laurach. Internauci są pod wrażeniem jej młodego wyglądu.

influencerka
fot. Instagram.com/model.charlene

W mediach społecznościowych można natknąć się na profile wielu kobiet, które mimo upływu lat wciąż tryskają energią i zadziwiają innych niesamowitą kondycją. Ostatnio pisaliśmy o 55-letniej Ninette, która chętnie chwali się swoją wysportowaną sylwetką na Instagramie i stara się motywować innych do regularnych treningów.

Miłośniczką aktywności fizycznej jest również Charlene z Kanady, o której napisał portal mirror.co.uk. Kobieta ma 53 lata i zaskakuje znakomitą formą. Jak przyznaje, nie zawsze tak było. Swoje podejście do dbania o zdrowie zmieniła po chorobie tarczycy, która dopadła ją w 2011 roku. W końcu influencerka postanowiła, że chce wrócić do pełni sił.

Redakcja poleca

Twierdzi, że nigdy nie jest za późno

Charlene postanowiła dokonać zmian w swoim życiu i w wieku 48 lat zaczęła zajmować się na poważnie fitnessem. Dziś treningi zajmują jej nawet cztery do sześciu dni w tygodniu. Mając 53 lata wzięła również udział w zawodach kulturystycznych. Dodatkowo ukończyła kurs trenera personalnego. Aktualnie ma w planach założenie własnej działalności w tym zakresie, mając nadzieję, że będzie inspiracją dla innych, dojrzałych osób.

„Jestem absolutnie przekonana, że nigdy nie jest za późno i nigdy nie jest się za starym, by zacząć wszystko, czego dusza zapragnie. Dąż do tego, co czyni cię najszczęśliwszym w życiu.” - cytuje kobietę portal mirror.co.uk.

Kobieta przyznaje, że to, kim jest dzisiaj zawdzięcza przede wszystkim swojej mamie i babci, które podziwiała za ich siłę oraz niezależność. To właśnie dzięki nim nabrała pewności siebie. Charlene ma także duże wsparcie ze strony męża i jej dorosłych już dzieci.

Zobacz także: Ma 42 lata, a wygląda jak dwudziestolatka. Pomaga jej ten trik

Nie przejmuje się krytyką

53-latka jest dumna ze swojego wyglądu i chętnie zamieszcza swoje zdjęcia w sieci. Nie unika odważnych strojów, które eksponują jej zgrabną figurę. Kobieta ma wiele fanów w mediach społecznościowych, którzy chwalą jej wygląd i niezwykle doceniają jej determinację w dbaniu o formę. Mimo to nieraz doświadcza też negatywnych komentarzy np. na temat swojego ubioru. Stara się jednak nimi nie przejmować i twierdzi, że każdy ma prawo nosić to, co chce:

Gdyby więcej ludzi przestało przejmować się tym, co noszą inni i skupiło się na własnym szczęściu, świat byłby lepszym miejscem. - dodaje na łamach mirror.co.uk.

Zobacz także: Ma 73 lata. Ludzie mówią, że ubiera się niestosownie do wieku

Danuta Stenka w czarnej koszulce i krótkich włosach
15 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk