Obserwuj w Google News

Jest dumna ze swoich krągłych kształtów. Tak nazywali ją hejterzy

2 min. czytania
01.08.2023 14:39
Zareaguj Reakcja

Megan Goldberger jest influencerką, aktywnie działa w mediach społecznościowych i promuje ruch body positive. Dziewczyna kocha swoje ciało i w pełni je akceptuje. Zaznacza, że nie przejmuje się nieprzychylnymi i przepełnionymi wyzwiskami komentarzami. Twierdzi, że lubi swoje kształty, ponieważ to one czynią ją wyjątkową i niepowtarzaną.

Jest dumna ze swoich krągłych kształtów
fot. TikTok@meggoldberger

Megan Goldberger aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jest popularna na TikToku oraz na Instagramie. Jej konto na pierwszej ze wspomnianych aplikacji obserwuje ponad 230 tys. internautów. Liczba ta stale rośnie, ponieważ dziewczyna dba o swoich fanów – regularnie publikuje w sieci nowe nagrania. Megan zamieszcza głównie treści o tematyce lifestylowej. Często też odpowiada na pytania internautów i internautek. Jest przedstawicielką rosnącego w siłę ruchu body positive.

Kiedyś mierzyła się z hejtem. „Byłam zastraszana w szkole”

Megan Goldberger niedawno udzieliła wywiadu brytyjskiemu portalowi „The Sun”. W rozmowie zaznaczyła, że kocha swoje ciało i lubi swoje krągłości. – Uwielbiam pozować w bieliźnie, bikini i obcisłych sukienkach. To inspiruje inne duże dziewczyny, by spróbowały – zaznaczyła.

26-latka przyznała, że nie zawsze była tak pewna siebie i odważna. Gdy dorastała, zmagała się z brakiem akceptacji rówieśników. Dzieci śmiały się z Megan, wyzywały ją i separowały. – Byłam zastraszana w szkole. Mówili, że jestem grubaską, wielorybem wyrzuconym na brzeg – wspomina z bólem serca influencerka.

Redakcja poleca

Jest pewna siebie i kocha swoje ciało. Hejt już jej nie dotyka

Megan całkowicie zmieniła podejście do swojego ciała dzięki warsztatom pewności siebie, na które uczęszczała jako nastolatka. To właśnie na nich zrozumiała, że jej krągłości mogą stać się atutem, jeśli umiejętnie je zaprezentuje. 26-latka rozpoczęła działalność w mediach społecznościowych. Szybko zorientowała się, że Instagram i TikTok przepełniają konta szczupłych i wysportowanych kobiet. Zdaniem Megan wszystkie influencerki były do siebie podobne.

Zobacz również:  Nazywają ją „gorącą babcią”. Wszystko przez to, jak się ubiera

Kobieta na przekór promowanym standardom piękna zaczęła w sieci z dumą i radością mówić o krągłościach i dodatkowych kilogramach. Szybko okazało się, że wiele osób szukało podobnych treści. Profile Megan Goldberger stawały się więc coraz to bardziej popularne. Gdy do 26-latki zaczęli zgłaszać się przedstawiciele popularnych marek z propozycjami intratnych współprac, dziewczyna zrozumiała, że to, co robi, ma sens i wartość.

Megan Goldberger w rozmowie z „The Sun” przyznała, że nadal mierzy się z hejtem. Dziś jednak negatywne opinie nie są w stanie wpłynąć na jej poczucie wartości i pewność siebie. 26-latka uważa się bowiem za osobę atrakcyjną i niezwykle wartościową.

Nie przegap

RadioZET.pl