Obserwuj w Google News

Oglądał nagie zdjęcia własnej siostry. Jego fetysze szokują

3 min. czytania
15.05.2023 11:48
Zareaguj Reakcja

Fetysze często pozostają wyłącznie w strefie sypialnianych fantazji. Pewna dziewczyna doświadczyła niestety ich wpływu na związek. Seks był dla jej chłopaka obszarem, w którym pojawiały się m.in. postaci z bajek oraz...jego własna siostra.

Seks z fetyszystą. Mężczyzna oglądał nagie zdjęcia własnej siostry
fot. EugeneEdge/Shutterstock

Internautka znana jako Soda umieszcza w sieci głównie taneczne nagrania. Tym razem podzieliła się z obserwującymi czymś zupełnie innym od standardowych treści. Niepokojąca historia o fetyszach byłego chłopaka zszokowała odbiorców. Relację Sody upowszechnił popularny kanał na Facebooku – Ultimate. Kobieta opowiedziała o związkowych sygnałach ostrzegawczych. Okazało się, że w tym przypadku bezpośrednio wiązały się one z seksem.

Soda dokonała po rozstaniu zatrważającego odkrycia. To właśnie ono zmotywowało ją do udokumentowania swoich przemyśleń w sieci. Inni internauci są przerażeni. „To nie może być prawda!” - piszą.

Właśnie odkryłam, że mój eks subskrybuje konto swojej siostry na Only Fans i teraz ma to wiele sensu. Jakby wszystko kliknęło - – stwierdziła Soda.
Redakcja poleca

Seks z fetyszystą. Nagie zdjęcia siostry, fantazje o postaciach z bajek i nietrzymanie moczu

Okazało się, że wiele osób zauważało podobieństwo dziewczyny do siostry jej chłopaka. Internautka uważa, że nie było ono przypadkiem. Siostra mężczyzny zdaje sobie podobno sprawę z subskrybowania przez niego konta Only Fans i oglądania jej erotycznych zdjęć. Soda określa sytuację jako „czerwoną flagę” – sygnał ostrzegawczy w relacji.

Zauważa, że seks był dla chłopaka sferą, która wykraczała poza standardową bliskość. Opowiedziała więc o jednym z najdziwniejszych fetyszy.

Powiedział mi, że może dojść tylko podczas myślenia o Annie i Elsie (bohaterkach bajki „Kraina Lodu” – przyp. red.). I nie chodzi mi teraz o Annę i Elsę oddzielnie, tylko razem - – relacjonowała wzburzona.

Zobacz także: Była w toksycznym związku. „Zawsze umawiał się z młodszymi”

Soda w przykry sposób przekonała się również, że seks nie ogranicza się dla byłego chłopaka tylko do myślenia o postaciach z bajki dla dzieci. Jej ekspartner miał również fetysz znany jako omorashi, polegający na nietrzymaniu moczu.

Za pierwszym razem, gdy to odkryłam, byłam niestety w jego łóżku. Przytulał mnie „na łyżeczkę” i poczułam, że pościel robi się bardzo ciepła, ale nie było tam nic mokrego, więc nie wiedziałam, co się dzieje. (…) Ten koleś nie miał żadnego zrozumienia koncepcji świadomej zgody, więc robił to nagle.

Zdegustowana internautka stwierdziła, że były chłopak zawsze tłumaczył swoje „wypadki” nieuwagą. Fakt, że partnerka była zaskoczona, pozwalał mu na osiągnięcie satysfakcji seksualnej.

Fetysze jako wynik trudnych przeżyć? Internauci alarmują

Soda postanowiła wyjaśnić, dlaczego pozostawała w relacji z chłopakiem, zamiast od razu zakończyć związek. Twierdzi, że gdy usłyszała o podejściu ekschłopaka do Anny i Elsy z „Krainy Lodu”, nie zakwalifikowała seksualnego spojrzenia na postaci z bajek Disneya jako czegoś złego. Była wówczas nastolatką. „Nie rozumiałam granic, więc nie wiedziałam, co można seksualizować, a czego nie” – tłumaczy.

Internauci są zdumieni; część z nich alarmuje, że fetysze byłego partnera Sody mogą być rezultatem dramatycznych przeżyć z przeszłości.

To brzmi tak, jakby potrzebował pomocy specjalisty, nie romantycznej partnerki.
Takie rzeczy zawsze wynikają z (…) ponownego przeżywania rzeczy z dzieciństwa.
Wygląda na to, że czerwone flagi pojawiły się przez możliwe nadużycia (z przeszłości – przyp. red.), a może on miał zaburzenia sensoryczne...szalona sytuacja.

Zobacz także: Boi się prysznica. Przyczyna jej fobii łamie serce

Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

RadioZET.pl/Ultimate/Facebook