Obserwuj w Google News

Jej całe ciało pokryte jest tatuażami. Lily obcięła sobie też dwa palce i sutki

2 min. czytania
09.03.2023 09:31
Zareaguj Reakcja

Lily Lu wytatuowała sobie całe ciało, w tym usta, gałki oczne oraz odbyt. Ponadto obywatelka Niemiec zdecydowała się na serię drastycznych zabiegów - amputowała sobie dwa palce i pozbyła się sutków. Wygląd kobiety szokuje.

Jej całe ciało pokryte jest tatuażami. Lily obcięła sobie też dwa palce i sutki
fot. instagram.com/lily_lu_filmz

Niektórzy ludzie nie akceptują swojego wyglądu; czują się źle w swoim ciele. Aby to zmienić, poddają się rozmaitym zabiegom. Wśród nich jest m.in. Anthony, który usunął uszy, nos i pozbył się kilku palców. Ponadto obciął wargę i rozszczepił język. 33-latek, znany szerzej jako "czarny kosmita", podkreśla jednak, że osiągnął dopiero 46% swojej przemiany. Na serię drastycznych zabiegów zdecydowała się również Lily Lu. Metamorfoza Niemki budzi ogromne kontrowersje.

Redakcja poleca

Jej całe ciało pokryte jest tatuażami. Lily obcięła sobie też dwa palce i sutki

Lily Lu jest osobą transpłciową i identyfikuje się jako kobieta. To producentka filmów pornograficznych, a także znana na całym świecie tatuatorka. Niemka ma "wydziarane" całe ciało, a niektóre jego partie pokryte są aż trzema warstwami malunków. Lu ma tusz m.in. pod paznokciami, gałkami ocznymi, językiem i ustami. Wytatuowane ma też genitalia i odbyt. Jak sama przyznaje, nie ma pojęcia, ile "dziar" jest na jej skórze. 

Moje ciało jest w 100% pokryte tatuażami, więc w żaden sposób nie da się ich policzyć. (...) Dla mnie większość moich "dziar" ma głębsze znaczenie " - powiedziała Lu, cytowana przez portal mirror.co.uk.

Kobieta na swoim koncie ma również inne zabiegi. Zdecydowała się na amputację dwóch palców, pozbyła się sutków, a także obcięła sobie fragment ucha. Jej niecodzienny wizerunek dopełniają czerwone dredy, kolczyk w nosie oraz pomalowane zęby. 

Zobacz także:  Rodzice wychowali ją jak księżniczkę. Wyglądem przypomina lalkę

Jej wygląd szokuje

Lily wyznała, że przez lata jej wygląd budził ogromne kontrowersje. Wielokrotnie otrzymywała bardzo nieprzyjemne komentarze od nieznajomych. Ludzie się jej bali; na widok kobiety przechodzili na drugą stronę ulicy. Niemka zapewnia jednak, że to się zmieniło.

Twierdzi, że ludzie stali się bardziej otwarci i tolerancyjni. Teraz gdy ją widzą, nie uciekają, tylko podchodzą z prośbą o selfie. To jednak nie do końca jej odpowiada. W rozmowie z portalem mirror.co.uk Lu przyznała, że "tęskni za czasami, kiedy czyjeś życie mogło być zrujnowane przez tatuaże na dłoniach lub twarzy". 

Kobieta powiedziała, że pierwszy tatuaż zrobiła, kiedy skończyła zaledwie 14 lat. Co ciekawe, "dziarę" wykonała sama igłą do szycia i tuszem z długopisu. Dwa lata później zaczęła tatuować przyjaciół. 

Zobacz także:  Zrobiła lifting pośladków w Turcji i "prawie umarła". Teraz przestrzega innych

RadioZET.pl/mirror.co.uk/thesun.co.uk