Obserwuj w Google News

Jej 14-letnia córka jest w ciąży. Będzie jedną z najmłodszych babć w kraju

2 min. czytania
15.11.2023 11:17
Zareaguj Reakcja

Kerrie Coles ma 33 lata i niebawem zostanie jedną z najmłodszych babć w Wielkiej Brytanii. Jedna z córek kobiety, 14-letnia Hollie, jest w ciąży. - Kiedy mi powiedziała, rozpłakałam się - wspomina mieszkanka Wysp. 

Jej 14-letnia córka jest w ciąży. Będzie jedną z najmłodszych babć w kraju
fot. Shutterstock/facebook.com/kerrie.flynn.7

Na początku roku pisaliśmy o Kelly Healey, który została najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii. Kobieta doczekała się pierwszego wnuka w wieku zaledwie 30 lat. - Moi przyjaciele uważają, że to zabawne. Ludzie zawsze mylą go z moim synem. Nie jestem jednak pewna, czy moja mama była gotowa zostać prababcią w wieku 48 lat - powiedziała mieszkanka Londynu w jednym z wywiadów.

Teraz natomiast głośno zrobiło się o Kerrie Coles. Już niebawem kobieta dołączy do grona najmłodszych babć w Wielkiej Brytanii. O sprawie informuje portal mirror.co.uk.

Redakcja poleca

14-letnia Hollie jest w 25. tygodniu ciąży

W 2007 roku Kerrie powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę - Millie. Kobieta miała wtedy zaledwie 16 lat. Niedługo później młoda mama ponownie zaszła w ciążę i na początku 2009 r. urodziła Hollie.

- O pierwszej ciąży dowiedziałam się w tygodniu, w którym zdawałam egzaminy GCSE (na zakończenie nauki w szkole średniej - przyp. red.). Udało mi się je zdać. Miałam duże wsparcie ze strony rodziny. Kiedy urodziłam Hollie, nie miałam najlepszych relacji z jej tatą, więc się rozstaliśmy - wspomina mieszkanka Wielkiej Brytanii.

Hollie poszła w ślady mamy. 14-latka właśnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Obecnie kobieta jest w 25. tygodniu ciąży, a poród zaplanowany jest na początek 2024 roku, konkretnie na luty. - Jestem bardzo podekscytowana. Uważam moją mamę za wzór do naśladowania, jest niesamowitą rodzicielką. Sama została młodą mamą, więc czuję się komfortowo, rozmawiając z nią na ten temat. Wiem, że udzieli mi najlepszych rad - powiedziała Hollie.

Zobacz także:  31-latka wychowuje ośmioro dzieci. Internauci ją krytykują

33-latka zostanie jedną z najmłodszych babć w Wielkiej Brytanii

Początki jednak nie były łatwe. 14-latka przyznała, że wiadomość o ciąży ją zaskoczyła. Ponadto bała się reakcji mamy i tego, że może ją rozczarować. - Czułam się przytłoczona i zszokowana. Nie wiedziałam, jak przystosuję się do czegoś tak dużego. Odczułam ogromną ulgę, gdy mama mnie wsparła - wyznała Hollie.

Kerrie przyznała, że początkowo bała się o córkę. - Kiedy mi powiedziała, rozpłakałam się. Byłam przerażona. To nie było szczęście - wspomina mieszkanka Wielkiej Brytanii. Z czasem jednak strach minął. Teraz jedna z najmłodszych babć w Wielkiej Brytanii nie może doczekać się przyjścia na świat swojego pierwszego wnuka. - Zobaczenie dziecka na ekranie w szpitalu było dla mnie wyjątkowym momentem - powiedziała 33-latka.

Źródło: Radio ZET/mirror.co.uk

Nie przegap
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News