Obserwuj w Google News

Pozwala synowi malować paznokcie. Spotyka się z krytyką

2 min. czytania
21.02.2023 09:33
Zareaguj Reakcja

Christian nie ma nic przeciwko temu, aby jego syn malował paznokcie do szkoły. Nauczyciel dziecka jest jednak temu przeciwny.

Tiktoker
fot. TikTok.com

Każdy rodzic ma własne spojrzenie na wychowanie swojego dziecka. Postawa niektórych z nich często jest jednak krytykowana przez innych. Jakiś czas temu pisaliśmy o kobiecie, która pozwoliła swojej 9-letniej córce na przekłucie nosa, co nie spodobało się wielu osobom. Podobnej sytuacji doświadczył jeden z tiktokerów, o którym napisał portal nypost.com.

Redakcja poleca

Jego syn maluje paznokcie do szkoły. Nauczyciel jest temu przeciwny

Christian to popularny tiktoker, którego profil obserwuje niemal 960 tysięcy osób. Jedno z jego nagrań odbiło się w mediach społecznościowych szerokim echem. Mężczyzna ma  synka i stara się być liberalny w kwestii jego wychowania. Pozwala mu np. malować paznokcie do szkoły. Pewnego dnia jego pociecha wróciła z lekcji wyraźnie zasmucona. Okazało się, że nauczyciel chłopca zabronił mu malowania paznokci, mówiąc, że to jest dla dziewczyn.

Reakcja pedagoga nie spodobała się tiktokerowi, który jest przeciwny narzucaniu jakichkolwiek norm płciowych. W efekcie zabrał swojego syna do salonu kosmetycznego, aby mógł zrobić sobie wymarzony manicure. Ostatecznie chłopiec zdecydował się na pomalowanie paznokci u rąk i u stóp na różowo. Efekty wizyty w salonie dumny tata opublikował na TikToku, a jego film zdobył do tej pory aż milion polubień:

Zobacz także: Chce nazwać dziecko jak apkę do randek. Mąż wściekły: to żenujące

Internauci: "Niesamowity tata"

Tiktoker podkreślił w rozmowie z  NBC News, że wspólnie z synem malują paznokcie, odkąd ten skończył dwa lata. Pod jego filmem pojawiła się lawina komentarzy od internautów. Wielu z nich stanęło po stronie mężczyzny:

Zadzwoniłabym do tego nauczyciela i rozpoczęła gorącą dyskusję.
 
Niesamowite wsparcie rodzicielskie. Nauczyciel nie miał prawa mu tego mówić.
 

Christian, który również jest nauczycielem i lubi eksperymentować ze swoim wyglądem przyznaje, że jednocześnie sam stara się inspirować innych uczniów, aby nie bali się być sobą.

Zobacz także: Wykonał tatuaż 4-latce. Mężczyzna wywołał niespotykaną burzę w sieci

RadioZET.pl/nypost.com