Obserwuj w Google News

Mówili o nim „gigantyczny noworodek”. Zmienił się nie do poznania

2 min. czytania
21.02.2023 11:50
Zareaguj Reakcja

Ali urodził się w 2018 roku w Stanach Zjednoczonych w stanie Teksas. Chłopiec zaraz po przyjściu na świat ważył prawie 7 kilogramów, czyli tyle, ile przeciętne dziecko około ósmego miesiąca życia. Przez lokalne media został okrzyknięty „gigantycznym noworodkiem”. Dziś ma pięć lat i zadziwia szczupłą sylwetką. Chłopiec bardzo się zmienił.

Mówili o nim „gigantyczny noworodek”
fot. shutterstock/Twitter@BreakingNewsFeed

Pięć lat temu w szpitalu w Arlington na świat przyszedł „gigantyczny noworodek”. Chłopiec ważył prawie 7 kilogramów. Ustanowił tym samym szpitalny rekord w wadze nowonarodzonych dzieci, który dotychczas nie został pobity.

O wyjątkowo dorodnym maluchu rozpisywały się lokalne media. Wszyscy zastanawiali się, jak szybko dziecko przybierać będzie na wadze. Dziś znamy już odpowiedź na to pytanie. Jest zadziwiająca.

Redakcja poleca

Ali zaraz po urodzeniu stał się gwiazdą. Mówili o nim „gigantyczny noworodek”

Mama chłopca, który po przyjściu na świat ważył prawie 7 kilogramów, cierpi na zespół policystycznych jajników. To choroba, która często powoduje problemy z zajściem w ciąże. Mimo początkowych trudności Jennifer Medlock wydała na świat dwójkę maluchów. Jej pierworodna córeczka Annabelle po urodzeniu ważyła 4,5 kilograma. Medycy uznali dziecko za wyjątkowo dorodne. Waga Annabelle nie wzbudziła jednak ich podejrzeń.

Niedługo po urodzeniu dziewczynki Jennifer Medlock ponownie zaszła w ciąże. Jej synek Ali przyszedł na świat przy pomocy cesarskiego cięcia. Lekarze jeszcze przed porodem podejrzewali bowiem, że będzie wyjątkowo dużym dzieckiem.

Ali po porodzie trafił na OIOM. Potrzebował specjalistycznej opieki. Na szczęście już po tygodniu okazały noworodek był w znacznie lepszej kondycji. Jego stan zdrowia szybko się poprawiał.

Zobacz również:  Zmienił imię dziecka bez wiedzy żony. Ta wpadła w furię

Jak dziś wygląda Ali? Po „gigantycznym noworodku” nie ma już śladu

Jak dziś wygląda „gigantyczny noworodek”? Jennifer Medlock niedawno pochwaliła się w sieci zdjęciami swoich pociech. Chłopiec ma dziś 5 lat i zupełnie nie przypomina pulchnego malucha, którym był tuż po przyjściu na świat. Jest szczupły, wysportowany i – jak na swój wiek – bardzo wysoki. Postura chłopca jest zupełnie normalna. Ali nie odbiega wagą od swoich rówieśników.

RadioZET.pl/parenting.pl