Obserwuj w Google News

Gigantyczne piersi sięgały aż do brzucha. Zdecydowała się na operację i tak teraz wygląda

2 min. czytania
03.04.2023 11:46
Zareaguj Reakcja

Wiele kobiet marzy o bujnym biuście. Zbyt duże piersi potrafią być jednak uciążliwe i powodować problemy zdrowotne. Doskonale wie o tym 20-letnia Phoebe Howie. Dziewczyna zdecydowała się na operację zmniejszenia piersi. Teraz czuje się świetnie i o efektach zabiegu opowiada na TikToku. – Jestem o wiele bardziej pewna siebie – przyznała w jednym z filmów.

Gigantyczne piersi sięgały się do brzucha
fot. TikTok@PhoebeHowie

Pełne, bujne piersi to niewątpliwy atut. Bywa jednak, że posiadaczki dużego biustu skarżą się na utrudnienia, z którymi wciąż muszą się mierzyć. Zbyt obfite piersi mogą powodować szereg komplikacji zdrowotnych m.in. ból i drętwienie pleców.

Moje piersi sięgały mojego brzucha”. 20-latka zdecydowała się na operację

20-latka z Aberdeen w Szkocji doskonale wie, jak problematyczne potrafi być codzienne funkcjonowanie z ogromnym biustem. Przez wiele lat zmagała się z kompleksami, których powodem były właśnie zbyt duże piersi.

Phoebe Howie wspomina, że biust zaczął sprawiać jej problemy bardzo wcześnie. Gdy miała zaledwie 12 lat piersi nagle i szybko urosły. Nastolatka była rozwinięta znacznie bardziej od rówieśniczek. To wprawiało ją w zakłopotanie na przykład podczas lekcji wychowania fizycznego.

Szkotka zmagała się z ogromnymi kompleksami. Nienawidziła zakupów, ponieważ tradycyjne rozmiary ubrań były niedopasowane do jej sylwetki i proporcji. Monstrualny biust był zbyt ciężki, by „utrzymać się” we właściwym miejscu. Szybko zaczął więc opadać i tracić kształt.

Moje piersi sięgały mojego brzucha. Posiadanie dużego biustu zrujnowało wszystko. Moje przyjaciółki nosiły ładne sukienki i topy na imprezy, ale ja zakrywałam się workowatymi ubraniami, swetrami i kurtkami - – zaznaczyła kobieta w rozmowie z mediami.

Gigantyczny biust Howie szybko zaczął powodować u niej dolegliwości bólowe. Phoebe już jako młoda dziewczyna zmagała się z silnymi bólami kręgosłupa i drętwieniem ramion. Stwierdziła, że nie chce żyć w ten sposób i zdecydowała się na operację zmniejszenia piersi. Chociaż zabieg ją przerażał, jeszcze straszniejsza była dla niej wizja kolejnych kilkudziesięciu lat z biustem, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Zobacz również:  Biją jej brawo, bo pokazała piersi bez stanika. Zaapelowała do kobiet

Kiedyś zakrywała się luźnymi ubraniami. Dziś w ogóle nie chce się ubierać

Phoebe Howie podjęła decyzję o zmniejszeniu piersi i zaczęła odkładać pieniądze na operację. Potrzebną kwotę udało jej się uzbierać w 2022 roku. Dziewczyna postanowiła, że wykona zabieg w Turcji.

Operacja przebiegła pomyślnie. 20-latka szybko przyzwyczaiła się do nowej wersji siebie. Gdy opuchlizna i ból po zabiegu zniknęły, poczuła się doskonale. Phoebe Howie postanowiła podzielić się rezultatami operacji na TikToku, by w ten sposób zachęcić wszystkie dziewczyny, które borykają się problemami spowodowanymi przez gigantyczne piersi, do walki o komfort życia.

Jestem o wiele bardziej pewna siebie. Przeszłam od ciągłego noszenia około czterech warstw ubrań, aby się zakryć, do tego, że nie chcę nic nosić.

RadioZET.pl