Obserwuj w Google News

Dowiedziała się, że zostanie babcią. Jej reakcja podbiła sieć

2 min. czytania
27.09.2023 11:24
Zareaguj Reakcja

Wiele osób marzy o wnukach. Gdy to marzenie się spełnia, reakcje bywają różne: niektórych szczęśliwe wieści wprawiają w osłupienie, a innym zdarza się płakać ze wzruszenia. Zachowanie pewnej kobiety na wieść o ciąży córki błyskawicznie obiegło sieć. Film z przyszłą babcią w roli głównej podbił serca internautów.

Reakcja przyszłej babci stała się hitem internetu. Internauci: "Wspaniała energia"
fot. Tyla via Sophie Sorensen/Facebook, Instagram

Pary spodziewające się dziecka sięgają po różne sposoby przekazania nowiny swoim bliskim. Od lat popularne jest również nagrywanie w takich sytuacjach reakcji rodziny i znajomych. Taki film to pamiątka na całe lata. Pewna para postanowiła w związku z tym zaskoczyć nieobecnych w domu rodziców ciężarnej kobiety. Symboliczna dekoracja przygotowana na blacie kuchennym miała powitać ich w momencie, w którym wejdą do domu.

Opublikowana w mediach społecznościowych reakcja przyszłej babci zachwyciła internautów. „Wspaniała energia!” - piszą użytkownicy Facebooka.

Redakcja poleca

Dowiedziała się, że będzie babcią. Tak zareagowała

Na nagraniu, które serwis Tyla znalazł na profilu internautki Sophie Sorensen, widać wchodzącą do domu parę. Rodzice przez chwilę nie wiedzą, co się dzieje i pytają „co wy wszyscy robicie?”. Gdy zauważają przygotowaną dekorację, reakcja zmienia się diametralnie. Mama wydaje z siebie głośny okrzyk, zaczyna skakać i błyskawicznie podbiega do blatu kuchennego, na którym widać girlandę, specjalną kartkę okolicznościową oraz test ciążowy w otoczeniu niebieskich balonów. Kobieta nie przestaje podskakiwać i tańczyć z radości, aż wreszcie potyka się o pozostawioną w przedpokoju torbę. Nie przestaje się śmiać nawet w momencie, w którym leży na ziemi.

Zobacz także: Opublikowała zasady odwiedzania małego dziecka. Babcia nie wytrzymała

Zachowanie przyszłej babci zostało hitem sieci. „Też tak chcę”

Radosna reakcja zaskoczonej kobiety podbiła serca internautów. Na facebookowym profilu Tyla wiele kobiet oznacza pod filmem swoje córki, żartobliwie pisząc „Też tak chcę”. W sekcji komentarzy można przeczytać również: „Wspaniała energia!”, „To takie ekscytujące, gratulacje dla babci i przyszłych rodziców”, „To jest przesłodkie”, „Najfajniejsza babcia w historii”, „Właśnie tak będę się zachowywać, gdy sama zostanę babcią”.

Nie przegap
Te imiona dla chłopców noszą wyjątkowe dzieci.
5 Zobacz galerię
fot. Zhuravlev Andrey/Shutterstock