Obserwuj w Google News

Dostała od córki laurkę. W środku napis "Kochasz WÓDKĘ, dziewczyno!"

2 min. czytania
04.04.2023 14:33
Zareaguj Reakcja

Dzieci bywają nieprzewidywalne, a ich żarty mogą czasem nawet przerazić. Przekonała się o tym Jordanna Jones, której córka przygotowała niecodzienny prezent. Laurka dla mamy, stworzona z pomocą nauczycielki, głosiła dumnie „Kochasz wódkę, dziewczyno!”.

Dzieci potrafią zaskoczyć: nietypowa laurka dla mamy.
fot. Marichka/Shutterstock

„Najbezczelniejsza kartka wszech czasów”, czyli dzieło 10-letniej Jaelyn z angielskiego miasta Market Drayton, obiegło Internet. Pomarańczowa laurka z narysowanymi sercami i wyciętą z ciemnego materiału butelką na okładce nie jest na szczęście symbolem domowego alkoholizmu. Jordanna - mama czwórki dzieci - nie pije wódki, ale potrafi za to docenić poczucie humoru swojej córki. Jaelyn stworzyła kartkę w szkole; o pomoc w jej przygotowaniu poprosiła nauczycielkę. W środku laurki znalazły się napisy „Kochasz WÓDKĘ, dziewczyno!” i „Jesteś najlepszą mamą”. Obdarowana mama na początku zamarła, ale chwilę później postanowiła przyjąć żartobliwą kartkę jako prezent z przymrużeniem oka.

Redakcja poleca

Dzieci potrafią zaskoczyć. Jak zareagowali nauczyciele?

Według portalu mirror.co.uk Jordanna kilka dni później pojawiła się na szkolnym wieczorze dla rodziców. Na szczęście nauczyciele wykazali się dużym zrozumieniem dla żartu 10-latki. Uznali, że pomysł jest niezwykle dowcipny, a sama Jaelyn wykazała się kreatywnością oraz nieszablonowym myśleniem.

Jordanna opisuje swoją córkę jako towarzyską i zabawną. Mama ze sporym poczuciem humoru postanowiła uwiecznić nieoczekiwany prezent. Laurka stoi na razie na kominku; później trafi do specjalnego pudełka z pamiątkami.

Zobacz także: Wzięli ślub na koncercie Taylor Swift. Otrzymali od wokalistki prezent

Nietypowe pomysły na prezent. Czas na tatę?

Jaelyn nie powiedziała, skąd wzięła pomysł na laurkę. Dzieci czerpią inspirację zewsząd, dlatego Jordanna podejrzewa, że kartka nawiązuje do jej ulubionej butelki śliwkowego ginu. Mama rezolutnej dziesięciolatki przyznaje, że osobą najlepiej bawiącą się w całej sytuacji był jej mąż. Szybko przypomniała mu jednak, że w tym roku czeka go przecież Dzień Ojca.

Nie wiadomo, co na tę okazję szykuje jego córka Jaelyn. Możliwe, że tym razem to tata dostanie prezent, którego absolutnie się nie spodziewa…

Zobacz także: Chciała odebrać dzieci ze szkoły. Mąż zdębiał, gdy zobaczył, w co się ubrała 

RadioZET.pl/mirror.co.uk