Obserwuj w Google News

Wyciekł list księżnej Diany do jej kochanka. Poznajcie szczegóły ich romansu

2 min. czytania
03.12.2020 09:37
Zareaguj Reakcja

O tym romansie mówi się od lat. Księżna Diana i James Hewitt spotykali się po kryjomu pod koniec lat 80. Teraz na jaw wyszły nowe fakty dotyczące ich relacji.

Księżna Diana uśmiechnięta w czerwonej sukience
fot. Rex Features/East News

Nowy sezon serialu "The Crown", a przede wszystkim poruszony w nim wątek małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola, wielu widzów wprawił w osłupienie. Tym, którzy znają losy brytyjskiej rodziny królewskiej, przypomniał natomiast najmroczniejsze sytuacje z jej historii. Możemy do nich zaliczyć nieprzerwaną miłość następcy tronu do Camilli Parker Bowles, a także romans Lady Di i majora Jamesa Hewitta. Spekulacje na temat ich relacji są prowadzone od lat. Teraz nowe fakty ujrzały światło dzienne. Wyciekł także list miłosny księżnej Diany do kochanka.

Zobacz także: Nie uwierzycie, kto wspierał Dianę podczas separacji z Karolem. To mogło go zaboleć

Diana i James Hewitt: historia romansu. Listy księżnej do kochanka

Mówi się, że księżna Diana i James Hewitt spotykali się od 1986 roku. Poznali się na przyjęciu organizowanym przez Hazel West, a następnie Diana poprosiła majora o lekcje jazdy konnej.

Redakcja poleca

Podczas spotkań bardzo zbliżyli się do siebie. Diana w wywiadach opowiadała, że uwielbiała go. Również on po latach wspominał w swojej biografii, "Love and War", ich relację.

Tylko jedna rzecz poszła nie tak. Zakochaliśmy się - napisał.

Relację Diany i Hewitta opisała również Anna Pasternak w swojej książce "Princess in Love". O szczegółach opowiedziała w rozmowie z "Daily Mail". 

Jak się okazuje, od początku była to niezwykle skomplikowana relacja. James do Pałacu Kensington przyjeżdżał w bagażniku samochodu, żeby nikt go nie zobaczył. Co ciekawe, o ich relacji wiedział książę Karol, który miał cieszyć się z romansu żony. 

Pasternak wspomniała o jeszcze jednej istotnej rzeczy. Udało jej się dotrzeć do listów Diany, które ta miała pisać do kochanka. Zacytowała fragment jednego z nich. 

Leżałam w nocy, kochając cię rozpaczliwie i dziękując Bogu za wprowadzenie cię do mojego życia - mój ukochany, jesteś najbardziej magiczną i wyjątkową osobą, jaką kiedykolwiek poznałam i mam ogromne szczęście, że byłam przez ciebie kochana - miała pisać Diana. 

Diana bez wątpienia była jedną z najtragiczniejszych postaci w brytyjskiej rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że jej losy są tak emocjonujące do dziś. 

Zobacz także: Ślub Diany i Karola nie był idealny. Zaliczyli 3 wpadki, które pamiętamy do dziś

Ron Dadswell / Rex Features/EAST NEWS

Śluby to wyjątkowy dzień, ale też taki przeżycie, że łatwo o wpadkę w czasie ceremonii. A te zdradzają się również gwiazdom. W tym przypadku wtopy zyskały miano skandali!

Te ceremonie gwiazd wzbudziły kontrowersje. Oto największe skandale ślubne w historii!