Obserwuj w Google News

Daria od dwóch lat nie goli nóg. Zdradziła, jak potraktowano ją w pociągu

3 min. czytania
02.08.2023 13:14
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka Daria Górska dwa lata temu zrezygnowała z depilacji nóg. Ostatnio z tego powodu spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja. "Nie wierzę, że są tacy ludzie..." - komentują internauci.

Daria od dwóch lat nie goli nóg. Zdradziła, jak ostatnio potraktowano ją w pociągu
fot. tiktok.com/@gorskadaria

Coraz więcej kobiet świadomie zrywa z ogólnie panującym kanonem piękna i pokazuje się w mediach społecznościowych w naturalnym wydaniu. Niektóre panie rezygnują z makijażu, inne natomiast z depilacji, czy to całego ciała, czy poszczególnych jego partii. Wśród nich jest m.in. Daria Górska. To popularna tiktokerka, której profil obserwuje ponad 160 tysięcy osób. Polka otwarcie przyznaje, że od dwóch lat nie goli nóg. Ostatnio jednak z tego powodu spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja, czym nie omieszkała podzielić się w sieci. Do jej nagrania dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Daria od dwóch lat nie goli nóg. Zdradziła, jak potraktowano ją w pociągu

- Nie golę włosów na nogach od jakichś dwóch lat i z tego powodu spotykały mnie w życiu różne ciekawe sytuacje. Dzisiaj chciałam opowiedzieć o jednej z nich, która miała ostatnio miejsce w pociągu - powiedziała influencerka na wstępie. Jak dalej relacjonowała, siedziała w PKP z założonymi słuchawkami. Mimo to doskonale słyszała, o czym rozmawiają pasażerowie.

- Obok mnie siedziała parka, która dopiero się poznała. (...) I w którymś momencie ta laska dość głośno skomentowała: "Jezu, ja to bym w takich nogach nigdy z domu nie wyszła" - zdradziła Górska. Tiktokerka postanowiła się tym nie przejmować. Była pewna, że na tym skończy się rozmowa pary. Tak się jednak nie stało. "Co trzy minuty ona (pasażerka - przyp. red) wtrącała: "Nie mogę patrzeć na te nogi. Z takimi włosami do ludzi? Ja to bym w życiu sobie na to nie pozwoliła. Ja to bym się brzydziła dotknąć takich nóg" - cytuje kobietę użytkowniczka platformy.

To jednak nie koniec. Niedługo później pasażerka odebrała telefon od swojej koleżanki. Podczas rozmowy powiedziała przyjaciółce, że naprzeciwko niej w pociągu siedzi dziewczyna, która ma "dłuższe włosy na nogach niż facet". Dodała, że zaraz wyśle jej zdjęcie kobiety i - jak zdradziła tiktokerka - rzeczywiście próbowała je zrobić. 

Zobacz także:  Depiluje brwi 3-letniej córce. Nagranie tiktokerki podzieliło internautów

Zrezygnowała z depilacji nóg. Jej nagranie ma prawie 4 mln wyświetleń

Nagranie tiktokerki błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się prawdziwym viralem. W ciągu zaledwie kilku dni obejrzano je niemal 4 miliony razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zachowanie pasażerki pociągu oburzyło internautów. Wiele osób przyznało też, że nie rozumie, dlaczego influencerka nie zareagowała i nie zwróciła kobiecie uwagi.

- I nic jej nie powiedziałaś? - napisała jednak z użytkowniczek TikToka. Inna dodała: "Nie wierzę, że są tacy ludzie...". W kolejnych komentarzach możemy przeczytać podobne opinie: "Ja po komentarzu dotyczącym bezpośrednio zrobienia zdjęcia, wstałabym i zapytała czy chce dodatkowo dotknąć", "Ja bym zapozowała do tego zdjęcia", "Ja mam 13 lat, a moja mama mi wypomina, że nie golę regularnie pach i nóg".

Nie przegap
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl