Obserwuj w Google News

Chciała wyjść z domu w takim stroju. Mąż stanowczo jej odradził. „Ma rację”

2 min. czytania
23.02.2023 14:16
Zareaguj Reakcja

Hannah Murphy jest TikTokerką. Niedawno opublikowała na swoim profilu filmik, który spotkał się z wyjątkowo dużym zainteresowaniem internautów. Kobieta pokazała w nim kreację, którą planowała założyć na spotkanie z przyjaciółkami. Tuż przed wyjściem mąż niepochlebnie skomentował jednak jej strój. - Jest zbyt krótki – zaznaczył. Hannah Murphy, chcąc dowiedzieć się, czy jej partner miał rację, poprosiła swoich obserwatorów o opinię.

Wystroiła się tak na imprezę. Mąż nie krył oburzenia
fot. shutterstock/ zdj. ilustracyjne

TikTok cieszy się coraz większą popularnością. Aplikacja zadziwia różnorodnością treści. Można znaleźć na niej porady dotyczące makijażu, mody, ogrodnictwa, projektowania wnętrz oraz gotowania. Dużym zainteresowaniem internautów cieszą się także krótkie, zabawne nagrania oraz videoblogi.

Redakcja poleca

Wystroiła się tak na imprezę. Mąż nie krył oburzenia

Hannah Murphy jest aktywną użytkowniczką TikToka. Młoda kobieta dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Pokazuje to, jak spełnia się w roli mamy oraz żony. Niedawno TikTokerka opowiedziała internautom pewną historię, która się jej przytrafiła. Poprosiła swoich fanów o opinię i radę.

@hannahmurphy.lifestyle w krótkim filmiku zaprezentowała swoim obserwatorom stylizację, którą planowała ubrać na wieczorne spotkanie z przyjaciółkami. Kobieta wybrała zamszowe kozaki z długimi cholewkami i oversizową fioletową marynarkę. Pod okrycie wierzchnie założyła sportowe, opinające pośladki spodenki oraz przylegający top.

Hannah Murphy miała już wyjść z domu, jednak przed opuszczeniem posesji powstrzymał ją mąż. Mężczyzna uznał strój swojej ukochanej za nieodpowiedni – zbyt kusy i wyzywający. Słowa męża oburzyły TikTokerkę. Postanowiła zapytać internautów, czy według nich miał rację.

Zobacz również:  Żyła w poligamicznej sekcie. Jej ojciec ma 27 żon i około 300 dzieci

Mąż stwierdził, że strój jest zbyt kusy. Miał rację? 

Hannah Murphy w filmie zaznaczyła, że nie zdecydowałaby się ubrać marynarki na gołe ciało. - Mam na sobie szorty do ćwiczeń i stanik do ćwiczeń. Chodzę tak na siłownię, tylko bez marynarki. Dlaczego nie mogę wyjść w takiej stylizacji na miasto? - zapytała oburzona w filmie.

Pod postem w okamgnieniu pojawiło się wiele komentarzy. Niestety, większość użytkowników popularnej aplikacji przyznała rację mężowi Murphy.

- Jesteś bardzo ładna i powinnaś przemyśleć ten strój – możemy przeczytać w jednym z nich. 

W tym przypadku mąż ma rację - – skwitowała inna użytkowniczka dosadnie.

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl