Obserwuj w Google News

Chciała odebrać dzieci ze szkoły. Mąż zdębiał, gdy zobaczył, w co się ubrała

2 min. czytania
04.04.2023 10:27
Zareaguj Reakcja

Taylor wystroiła się w modny komplet. Chciała wyglądać stylowo, odbierając dzieci ze szkoły. Gdy mąż zobaczył kreację swojej ukochanej, nie mógł uwierzyć, że chce wyjść z domu w tak kusym i wyzywającym stroju. Zasugerował kobiecie, że powinna się przebrać, jeśli nie chce zawstydzić swoich pociech przed rówieśnikami. Miał rację?

w takim stroju chciała odebrać dzieci
fot. TikTok@Taylorwhite1980

Taylor pochodzi z Florydy i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jest popularna zwłaszcza na TikToku, gdzie regularnie umieszcza lifestylowe treści. Tiktokerka zamieściła film, w którym poskarżyła się na swojego męża. Mężczyzna skrytykował stylizację, w której chciała odebrać dzieci ze szkoły. Uznał ją za zbyt wulgarną i wyzywającą. Uwaga rozzłościła Taylor, która postanowiła zapytać o zdanie internautów. Jakie opinie usłyszała?

Mama w takim stroju chciała odebrać dzieci. Modny czy wulgarny?

W czym młoda mama postanowiła odebrać dzieci ze szkoły? Kobieta postawiła na komplet we wzór wężowej skóry. Ubrała top odsłaniający brzuch z dużym dekoltem oraz krótkimi rękawkami. Dobrała do niego spódniczkę o długości mini ozdobioną po bokach sznurowaniami. Tiktokerka nie zapomniała o dodatkach. Postawiła na duże, przeciwsłoneczne okulary oraz niewielką, pikowaną torebkę w białym kolorze.

Stylizacja Taylor podkreśliła atuty jej sylwetki. Pozwoliła wyeksponować kobiecie szczupłe i zgrabne nogi, pełny biust oraz umięśniony brzuch.

Zobacz również:  Ludzie myślą, że są siostrami. W rzeczywistości to 45-letnia matka i jej 21-letnia córka

Internauci podzieleni. „Sama tworzysz swoją definicję piękna”

Taylor zapytała internautów, czy taka stylizacja rzeczywiście nie przystoi matce, czy może jej maż jest zbyt zachowawczy i nie ma racji. Pod nagraniem przedstawiającym outfit pojawiło się mnóstwo odpowiedzi. Kreacja TikTokerki poróżniła użytkowników aplikacji. Część z nich stwierdziła, że kobieta nie powinna kierować się opinią partnera ani kogokolwiek innego. – Sama tworzysz swoją definicję piękna. Pamiętaj o tym – zaznaczył jeden z obserwatorów Taylor.

Noś takie ubrania, które sprawiają, że czujesz się atrakcyjna i zadowolona. Jesteś piękna!
Moim zdaniem wyglądasz oszałamiająco!
Redakcja poleca

W komentarzach pojawiły się jednak także krytyczne głosy. Wiele osób pod postem zgodziło się z opinią męża Taylor. Internauci tłumaczyli TikTokerce, że stylizacja, którą wybrała, jest ciekawa, ale nie nadaje się na tę konkretną okazję. – Całkowicie zgadzam się z twoim mężem. Zostaw sobie tę stylówkę na randkę wieczorową porą – zaznaczyła jednak z obserwatorek kobiety.

Ubrałaś nie niestosownie.

RadioZET.pl/o2.pl