Obserwuj w Google News

Chciała mieć piękny uśmiech. Po wyjściu od dentysty była w szoku

2 min. czytania
13.04.2023 13:29
Zareaguj Reakcja

Emily pokazała na TikToku efekty swojej wizyty u dentysty. Po opuszczeniu gabinetu stomatologicznego zdecydowanie nie było jej jednak do śmiechu…

zęby
fot. TikTok.com

Piękne i zdrowe zęby to nasza wizytówka. Niektórzy potrafią wydać majątek, aby uzyskać idealny, śnieżnobiały uśmiech. Niestety doświadczenie pokazuje, że nie zawsze wizyty u dentysty przebiegają po naszej myśli.

Ostatnio pisaliśmy pewnej tiktokerce o imieniu Hollie, która za nowymi zębami wyjechała aż do tureckiej kliniki. Jej nowe uzębienie zostało jednak boleśnie skrytykowane przez internautów. Portal Wirtualna Polska Kobieta dotarł do nagrania również innej influencerki – Emily. Dziewczyna chciała poprawić swój uśmiech, ale efekt, delikatnie mówiąc, jest daleki od ideału…

Redakcja poleca

Wstawiła nowe zęby. Teraz jest załamana

Emily, mieszkanka Nowego Jorku, udała się do dentysty, aby naprawić dwa przednie zęby. Na jakiś czas założono jej tymczasowe korony z akrylu. Dziewczyna nie przypuszczała jednak, że jej nowe zęby będą tak bardzo rzucać się w oczy. Efektem postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na TikToku.

Na opublikowanym nagraniu możemy zobaczyć, jak użytkowniczka aplikacji początkowo niechętnie pokazuje swój uśmiech i zasłania go dłonią. W końcu jednak decyduje się uchylić rąbka tajemnicy. Rzeczywiście, jej nowe jedynki znacznie różnią się od pozostałych zębów. Przede wszystkim są masywniejsze i mają żółtawy odcień. Jak przyznaje - utrudniają jej również wyraźne mówienie. W dodatku na ich usunięcie musi czekać aż trzy tygodnie.

Zobacz także: Wyjechała za granicę, aby poprawić sobie uśmiech. Niedługo później... wypadł jej ząb

Ogromne zdumienie internautów

Nagranie Emily szybko obiło się szerokim echem w mediach społecznościowych i wywołało liczne reakcje internautów. Wielu z nich zastanawiało się, dlaczego specjalista nie dobrał odpowiedniego koloru tymczasowych koron, aby przyciągały uwagę w mniejszym stopniu. Część z nich stwierdziła, że kobieta powinna natychmiast udać się ponownie do gabinetu i żądać naprawy uzębienia.

Miałam to kilka razy z przodu. Rozumiem twój ból – dodała z kolei inna użytkowniczka TikToka.

Zobacz także: Tiktokerka założyła licówki. Takich skutków jednak się nie spodziewała: "Mam ochotę je zdjąć"

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/thesun.co.uk