Obserwuj w Google News

22-latka rozszczepiła język, usunęła sutki i wytatuowała gałki oczne. Teraz chce doczepić sobie ogon

3 min. czytania
08.11.2023 10:36
Zareaguj Reakcja

Chiara Dell’Abate, znana szerzej jako Aydin Mod, ma 22 lata, a na koncie serię ekstremalnych zabiegów. Włoszka m.in. rozszczepiła sobie język i pozbyła się sutków. Powód? Chce wyglądać jak kot.

22-latka rozszczepiła język, usunęła sutki i wytatuowała gałki oczne. Teraz chce doczepić sobie ogon
fot. tiktok.com/@aydinmod

Niektórych modyfikacje ciała przerażają, innych wręcz przeciwnie - fascynują. Nie tak dawno pisaliśmy o Anthonym, który przeszedł serię ekstremalnych zabiegów. Francuz, znany szerzej jako "czarny kosmita", m.in. usunął uszy, nos i pozbył się kilku palców. Podkreśla jednak, że osiągnął dopiero 46 procent swojej przemiany. 

Teraz z kolei głośno zrobiło się o innej miłośniczce metamorfoz. Chiara Dell’Abate, bo o niej właśnie mowa, od kilku lat stara się przekształcić w kota. Wygląd kobiety budzi ogromne kontrowersje.

Redakcja poleca

Chce wyglądać jak kot. 22-latka przeszła serię ekstremalnych zabiegów

Chiara Dell’Abate ma 22 lata i mieszka w Rzymie. Kobieta ma obsesję na punkcie modyfikacji ciała. W wieku 11 lat zrobiła pierwszy kolczyk oraz zmieniła wygląd uszu. Obecnie Włoszka ma na koncie 20 ekstremalnych zabiegów, w tym rozszczepienie języka czy usunięcie nadmiaru skóry z powiek. Ponadto Aydin Mod zdecydowała się na wszczepienie implantów w dłonie i czoło, a także pozbycie się sutków. Influencerka ma również około 72 kolczyków (w tym w miejscach intymnych) oraz mnóstwo tatuaży, nawet na gałkach ocznych.

Aydin Mod nie zamierza jednak na tym poprzestać. W przyszłości planuje m.in. lifting oczu, zmianę kształtu zębów, operację piersi oraz rozszczepienie górnej wargi. Mieszkanka Rzymu marzy też o doczepieniu ogona. Wszystko po to, aby jak najbardziej upodobnić się do kotki. 

Ciągłe "chodzenie pod nóż" może wydawać się bolesne, jednak Chiara Dell’Abate twierdzi, że jest do tego przyzwyczajona. - Wszelkie zabiegi bardzo bolą, ale ból jest tymczasowy i nie stanowi dla mnie większego problemu. [...] To szaleństwo widzieć, jak bardzo ludzkie ciało może się zmienić i co tak naprawdę można osiągnąć dzięki modyfikacjom - podkreśla 22-latka, cytowana przez portal New York Post.

Zobacz także:  Mówi, że jest "ludzkim diabłem". Brazylijczyk chce trafić do Księgi Rekordów Guinnessa

Wygląd kobiety budzi ogromne kontrowersje

Aydin Mod aktywnie działa w mediach społecznościowych - jej konto na TikToku obserwuje niemal 300 tysięcy osób. W grupie tej są jednak nie tylko fani 22-latki, ale również hejterzy. Wiele osób otwarcie krytykuje wygląd influencerki. "Niech Bóg pomoże nam wszystkim", "Kiedy twoje życie poszło nie tak", "Co dzieje się w czyjejś głowie, że myśli, że to dobry pomysł?", "Istnieje ogromna różnica pomiędzy modyfikacjami a okaleczeniem. Zostałaś zamieniona w potwora" - brzmią niektóre komentarze pod filmami Włoszki.

Influencerka zapewnia jednak, że nie wszystkie opinie na temat jej wyglądu są negatywne. - Przeważnie otrzymuję dużo życzliwości. Ludzie piszą do mnie o tym, jak bardzo ich inspiruję do wolności i że zmieniłam ich poglądy na temat wyglądu i piękna - podkreśla 22-latka. Jak dodaje, "dzięki modyfikacjom ciała mogę pozostać wierna sobie, niezależnie od tego, co myślą ludzie. Modyfikacje sprawiają, że czuję się dobrze i tylko to się liczy". 

Źródło: Radio ZET/News York Post

Nie przegap
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News