Obserwuj w Google News

Raperka mieszka w nawiedzonym domu. „Kur*wski duch chce mnie r*chać”

2 min. czytania
04.10.2023 13:13
Zareaguj Reakcja

Znana raperka Cardi B dołączyła do grona gwiazd wierzących w istnienie duchów. Celebrytka podzieliła się z fanami obawą, że jej dom jest nawiedzony. Podczas transmisji na żywo uznała też, że duch mający przebywać w jej lokum chce uprawiać z nią seks.

Raperka Cardi B mieszka w nawiedzonym domu? Twierdzi, że duch chce uprawiać z nią seks
fot. iamcardib/Instagram, 80's Child/Shutterstock

Belcalis Marlenis Almanzar, znana jako Cardi B, słynie z ciętego języka i impulsywnych reakcji. W związku z tym od lat jest bohaterką licznych memów i internetowych żartów. Raperka stała się znana dzięki treściom zamieszczanym na Instagramie, co pozwoliło jej na wejście do przemysłu muzycznego. Jej teksty naszpikowane seksualnymi podtekstami przedstawianymi nierzadko w bardzo wulgarny i bezpośredni sposób przyciągnęły masę fanów, a sama Cardi B zdobyła Grammy i do dziś bije rekordy popularności.

Raperka nie zapomina o platformie, która przyczyniła się do jej sławy. Często łączy się z fanami za pośrednictwem instagramowych transmisji live. Podczas jednej z nich celebrytka zdradziła, że jej dom najprawdopodobniej jest nawiedzony.

Redakcja poleca

Cardi B mieszka w nawiedzonym domu? Mówi o lubieżnym duchu

Zaczęło się niewinnie: Cardi B miała usłyszeć w swoim domu bzyczenie przypominające odgłos wydawany przez muchę. Nie mogła jednak zidentyfikować miejsca, w którym skrył się owad. Raperka twierdzi, że podczas poszukiwań źródła dźwięku usłyszała również głos dobiegający z korytarza, przypominający kogoś, kto rozmawia przez telefon. Zaniepokojona kobieta wezwała ochroniarza, który nie był jednak w stanie usłyszeć czegokolwiek.

- Mówię tylko, że w tym j*banym domu jest pieprzony duch. (…) Jestem zdezorientowana, bo czuję się tak samotna w tym zj*banym domu z tym kur*wskim duchem, który ewidentnie chce mnie r*chać, ponieważ przychodzi tylko wtedy, gdy jestem tu sama – wyznała niedyplomatycznie.

Zobacz także: Nagrali ducha w nawiedzonym miejscu. Zjawa zadała jedno pytanie

Cardi B mieszka z podnieconym duchem? Fani: „To się nazywa pokrewna dusza”

Sprawa nie jest łatwa, ponieważ mąż raperki – Offset znany z zespołu Migos – również jest muzykiem, a w rezultacie często przebywa poza domem. Cardi B wyznała, że w obecności jej partnera duch nigdy się nie ujawnia. Gwiazda obawia się zatem zostawania w rzekomo nawiedzonym domu w pojedynkę. Rozważa nawet wyprowadzkę do hotelu.

Nagranie, na którym raperka mówi o lubieżnym duchu, błyskawicznie obiegło sieć. Większość fanów artystki przyjęła sprawę z przymrużeniem oka. Pod zamieszczonym na TikToku filmem piszą: „Wow, to się nazywa pokrewna dusza”, „To prawdopodobnie po prostu Los Angeles. Ludzie mówią, że LA ma dziwną energię”, „Musi włączyć muzykę religijną”. Sprawą zainteresowali się również wielbiciele teorii spiskowych, sugerując, że Cardi B lata wcześniej miała sprzedać duszę diabłu, a nawiedzanie jej domu jest konsekwencją tej decyzji.

Nie przegap
Mężczyźni o tych imionach są najlepsi w łóżku.
5 Zobacz galerię
fot. Kaspars Grinvalds/Shutterstock