Obserwuj w Google News

Był pewien, że kupuje sobie psa. Oniemiał, gdy ten... zaczął się śmiać

2 min. czytania
10.03.2023 14:13
Zareaguj Reakcja

Mężczyzna postanowił kupić psa. Jednak nie tak wyobrażał sobie swojego czworonożnego przyjaciela…

Influencer
fot. Instagram.com

Wiele osób decyduje się na przygarnięcie psa pod swój dach, często tak naprawdę niewiele wiedząc o swoim czworonogu. Jakiś czas temu pisaliśmy o pewnej mieszkance Chin, która stała się właścicielką słodkiego szczeniaka. Z kolei po dwóch latach okazało się, że nie jest to pies, a niedźwiedź himalajski. Podobnej sytuacji doświadczył jeden z użytkowników Instagrama, o którym napisał portal dailystar.co.uk.

Redakcja poleca

Chciał kupić psa. Okazało się, że to hiena

Użytkownik Instagrama działający w sieci pod nazwą "infared_savage2" postanowił podzielić się z innymi swoją historią. Mężczyzna chciał spełnić swoje marzenie o posiadaniu czworonoga. Pewnego dnia natknął się w sieci na ogłoszenie dotyczące sprzedaży słodkiego szczeniaka. Postanowił na nie odpowiedzieć. Zanim zdecydował się przygarnąć psa, chciał go zobaczyć na żywo. Jednak po przybyciu na miejsce wygląd i zachowanie małego czworonoga wprawił go w osłupienie.

Szczeniak zupełnie nie przypominał pozostałych psów, chociaż hodowca zapewniał go, że jak podrośnie, bardziej upodobni się do rodziców. Jednak nie to było w tym wszystkim najdziwniejsze. Pies wydawał dźwięk, jaki jest charakterystyczny dla… hieny. „Śmiech” podejrzanego czworonoga przeraził influencera. Jakby tego było mało, już na pierwszym spotkaniu zwierzę poważnie ugryzło mężczyznę w nogę.

Zobacz także: Jak pies okazuje miłość? 5 sposobów czworonogów na wyrażenie swoich uczuć 

Mężczyzna ostrzega innych

Zdaniem instagramera jego historia powinna być przestrogą dla innych osób, które zamieszają kupić psa z niesprawdzonych hodowli. Cała sytuacja rozbawiła wielu internautów, którzy ochoczo ją komentowali pod postem użytkownika:

To jest tak zabawne, że śmiałem się przez trzy dni.

Niektórzy nawet porównali zwierzę do bohatera popularnej bajki:

Śmieje się jak Ed z Króla Lwa.

Zobacz także: Ten błąd popełniamy często podczas szkolenia psa. Sprawdź, czego dotyczy

RadioZET.pl/dailystar.co.uk