Obserwuj w Google News

Biją jej brawo, bo pokazała piersi bez stanika. Zaapelowała do kobiet

2 min. czytania
27.03.2023 13:25
Zareaguj Reakcja

Ellie Sweet jest modelką plus size. Na Instagramie promuje ciałopozytywność. Niestety często mierzy się z hejtem. Internauci w pełnych złośliwości komentarzach nawiązują do jej krągłości. Dziewczyna miała dość ciągłego zawstydzenia. By zamknąć usta hejterom, zdecydowała się na nietypowy krok. W jednym z postów zaprezentowała obserwatorom swój największy kompleks. – Pamiętaj, nie porównuj się z innymi – zaapelowała do kobiet, które tak jak ona walczą z nieprzyjemnymi odzywkami.

Modelka plus size
fot. Instagram@xelliesweetx/ Modelka plus size zdjęła stanik i zaapelowała do kobiet. Biją jej brawo

Ellie Sweet jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych oraz modelką plus size. Prowadzi konto na Instagarmie, które obserwuje ponad 30 tys. followersów. Chętnie podejmuje tematy związane z ciałopozytywnością. Prezentuje swoje ciało bez retuszu. Tłumaczy kobietom, że samoakceptacja jest kluczem do szczęścia.

Ellie Sweet ma wielu oddanych fanów. Niestety, mierzy się również z krytycznymi komentarzami. Złośliwi internauci pod kolejnymi postami drwią z jej naturalnego wyglądu. Influencerka postanowiła wyjść naprzeciw hejterom. Pokazała, jak jej piersi wyglądają w staniku podtrzymującym oraz bez niego. – To był jeden z moich największych kompleksów – zaznaczyła.

Zobacz również:   Nie nosi stanika do pracy. Spadła na nią krytyka

Zdjęła stanik i pokazała jak wyglądają jej piersi bez potrzymania

Ellie Sweet opublikowała zestawienie dwóch zdjęć. Pierwsze prezentowało jej piersi w bieliźnie podtrzymującej, a drugie bez. Chciała w ten sposób pokazać, że kobiety nie powinny wstydzić się swoich naturalnych kształtów i dążyć do perfekcji.

Modelka plus size podkreśliła, że niezależnie od rozmiaru i kształtu biustu panie mają prawo dumnie go eksponować. – PIERSI. Uwielbiamy je krytykować. Są albo za małe, albo za duże, za obwisłe, za długie, mają za dużo rozstępów. Zawsze znajdzie się coś nie tak – napisała. – Piersi są różne. Wszystkie jednak są tak samo piękne – dodała.

Tak wyglądają moje piersi w staniku i bez niego, gdy układają się naturalnie. To był jeden z moich największych kompleksów. Dlaczego? Przecież moje piersi wyglądają pięknie w każdej postaci. Bo wszystkie piersi są piękne - podkreśliła Ellie Sweet. I zaapelowała do kobiet, by nie porównywały się z innymi.

Redakcja poleca

Internautki biją jej brawo. „Żadna kobieta nie powinna się wstydzić”

Post Ellie Sweet poruszył jej obserwatorki. W komentarzach wywiązała się dyskusja na temat kobiecego ciała i nierealnych standardów piękna, które promują m.in. media społecznościowe. Wiele kobiet pod postem podziękowało modelce za jej odwagę i autentyczność. 

Z biustonoszem, bez biustonosza, naturalne, duże czy małe. Wszystkie są niesamowite.
Zgadzam się. Żadna kobieta nie powinna się wstydzić własnego ciała.

RadioZET.pl