Obserwuj w Google News

93-latka pokazała, jak ubierze się na swój pogrzeb. „Zrobisz furorę po drugiej stronie”

2 min. czytania
24.03.2023 10:06
Zareaguj Reakcja

"Grandma Droniak" ma 93 lata i jest niekwestionowaną gwiazdą mediów społecznościowych. Karierę w internecie zaczęła dopiero po 90-ce. Poczucie humoru i pewność siebie sprawiły jednak, że szybko zyskała uznanie internautów. W jednym z nagrań Lillian zaprezentowała obserwatorom, co zamierza założyć na swój własny pogrzeb. – Nie mam zamiaru jeszcze umierać, ale zawsze warto być przygotowanym – zaznaczyła radośnie, prezentując odświętną stylizację.

Tak ubierze się na swój pogrzeb
fot. Instagram@grandma_droniak

Typowa influencerka? To zazwyczaj modelka o nienagannej figurze i fryzurze otoczona drogimi przedmiotami i ubraniami najbardziej luksusowych marek. "Grandma Droniak" pokazuje jednak, że aby zyskać rozpoznawalność w mediach społecznościowych, wcale nie trzeba być młodym i bajecznie bogatym. 93-letnia kobieta cieszy się uwielbieniem oddanych fanów. Jej konto na TikToku obserwuje już ponad 8 mln użytkowników. Na Instagramie to z kolei 919 tys. followersów.

93-latka jest gwiazdą internetu. To dlatego internauci ją kochają

"Grandma Droniak" tak naprawdę nazywa się Lillian Droniak. Kobieta od ponad 20 lat jest wdową. Do internetowej działalności zachęcił ją wnuk. Kevin Droniak, który sam również publikuje rozrywkowe treści w sieci, zaprosił swoją ukochaną babcię do współpracy. Nie spodziewał się jednak, że seniorka spodoba się publiczności znacznie bardziej niż on sam. „Grandma Droniak” pierwszy solowy film opublikowała na TikToku w 2019 roku.

Inetrnauci pokochali babcię za pogodę ducha, spontaniczność, wyśmienite poczucie humoru i dystans. „Grandma Droniak to osoba, której z całą pewnością nie można odmówić charyzmy. 93-latka w mediach społecznościowych relacjonuje swoją codzienność. Regularnie opowiada o swojej młodości i podgląda internetowe trendy: publikuje makijażowe tutoriale i modowe poradniki. Nie stroni również od tematów randkowych. Często na przykład żartuje ze swoich byłych chłopaków.

Zobacz również:  Została najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii. Jej córka urodziła dziecko w wieku 14 lat

"Grandma Droniak" pokazała swój pogrzebowy outfit. „Mam nadzieję, że wam się spodoba”

"Grandma Droniak" chętnie prezentuje internautom swoje szalone outfity. Niedawno zaskoczyła obserwatorów kreacją na nietypową okazję. – Właśnie wybrałam strój na swój pogrzeb. Mam nadzieję, że wam się spodoba – zaznaczyła w jednym z filmików z uśmiechem na ustach.

Redakcja poleca

93-latka po chwili pokazała się widzom w pełnej krasie. Miała na sobie odświętną, białą bluzkę, czarną spódnicę midi oraz delikatną narzutkę z błyszczącą nitką, która mieniła się w świetle. „Grandma Droniak” nie zapomniała zaprezentować followersowm także dodatków, które dobrała do pogrzebowego stroju. Seniorka postawiła na delikatne kolczyki. – Nie chcę jeszcze umierać, ale zawsze warto być przygotowanym – zaznaczyła pod koniec filmu, mrugając porozumiewawczo do internautów.

Nagranie „Grandma Droniak” stało się viralem. Jak dotąd zyskało ponad 22 mln odtworzeń. Pod postem użytkownicy TikToka nie kryli zachwytów. – Zrobisz furorę po drugiej stronie – napisała jedna z internautek.

- Mam nadzieję, że szybko nie włożysz tego wdzianka – stwierdziła inna.

RadioZET.pl