Obserwuj w Google News

82-letni Roberto Cavalli został ojcem. Matką jest młodziutka modelka

2 min. czytania
09.03.2023 14:04
Zareaguj Reakcja

Projektant Roberto Cavalli niedawno skończył 82 lata. Włoskie media poinformowały, że kreator po raz szósty został ojcem. Matką dziecka jest szwedzka modelka, Sandra Nilsson, z którą Roberto Cavalli jest związany od ponad 15 lat. Parę dzieli spora różnica wieku – aż 45 lat.

82-letni Roberto Cavalli i młodziutka modelka doczekali się dziecka
fot. shutterstock/ 82-letni Roberto Cavalli i młodziutka modelka doczekali się dziecka

Roberto Cavalli to jeden z najbardziej popularnych, włoskich projektantów mody. Jego marka zajmuje się sprzedażą ubrań, ale również luksusowych kosmetyków i ekskluzywnych akcesoriów.

Roberto Cavalli zaczynał karierę w latach 70-tych i konsekwentnie piął się na szczyt. Dziś jest właścicielem modowego imperium wartego miliardy, ma na koncie wiele nagród i osiągnięć. W 2013 roku uczelnia artystyczna Domus Academy w Mediolanie nadała kreatorowi zaszczytny tytuł światowego ambasadora włoskiej mody.

Redakcja poleca

Roberto Cavalli ma 82 lata. Doczekał się szóstego dziecka

Roberto Cavalli nie znosi nudy – również w życiu prywatnym. Projektant w przeszłości był dwukrotnie żonaty. Doczekał się pięciorga dzieci: syna Tommasa i córki Christiany (owoce pierwszego małżeństwa) oraz synów Daniele i Robina, oraz córki Rachele (owoce drugiego małżeństwa).

Obecnie partnerką 82-latka jest 37-letnia szwedzka modelka, Sandra Nilsson. Tych dwoje jest ze sobą już od 15 lat. Zakochani nie kryją łączącego ich uczucia, co czasami skutkuje kontrowersjami. Projektant rozpieszcza bowiem swoją ukochaną, obsypując ją drogimi prezentami. Dla przykładu: w 2015 roku bogacz podarował swojej młodziutkiej partnerce prywatną wyspę wartą ponad 2,5 miliona dolarów.

Zobacz również:  Zakochała się w koledze swojego syna. Związek kwitnie

Wszystko wskazuje na to, że mimo ogromnej różnicy wieku, związek włoskiego projektanta i szwedzkiej modelki kwitnie. 8 marca media podały do wiadomości publicznej, że zakochani najprawdopodobniej doczekali się potomstwa. Narodziny szóstego dziecka Roberto Cavallego miał potwierdzić bliski przyjaciel kreatora, Roberto Alessi.

Dziecko, które urodziło się tydzień temu we Florencji, jest piękne, a ujrzenie go tuż po narodzinach było naprawdę wzruszającym momentem - - miał powiedzieć Alessi w rozmowie z włoskim portalem Novella 2000.

Rodzice wybrali imię dla malucha. Tak nazwą syna

Portal doniósł, że świeżo upieczona mama czuje się dobrze i cieszy się z narodzin synka. Rodzice podobno zdecydowali już jak nazwą dziecko. Roberto Cavalli miał nalegać, by chłopiec otrzymał imię Giorgio. Chciał w ten sposób uczcić pamięć o swoim ojcu, zmarłym wiele lat temu z rąk nazistów.

RadioZET.pl