Obserwuj w Google News

Ona ma 61 lat, jej córka 22. Ludzie myślą, że są siostrami

2 min. czytania
27.02.2023 15:23
Zareaguj Reakcja

Therese ma 61 lat. Internauci próbują dowiedzieć się, w czym tkwi sekret jej młodego wyglądu.

Mama i córka
fot. TikTok.com

Podobieństwo dzieci do rodziców bywa często uderzające. Nie bez powodu mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. 22-letnią Sashę i jej mamę, o których napisał portal nypost.com, dzieli aż 39 lat różnicy, a jednak wiele osób twierdzi, że obie wyglądają jak siostry. 61-letnia Therese mimo dojrzałego już wieku, szokuje internautów swoim młodym wyglądem, którzy są pod wrażeniem jej urody i zgrabnej sylwetki.

Redakcja poleca

Wyglądają jak siostry

22-letnia Sasha to tiktokerka ciesząca się dużą popularnością w sieci. Jej konto ma aż 4 miliony obserwujących. Na swoim profilu influencerka często pozuje w towarzystwie swojej mamy – 61-letniej Therese. Obie kobiety mają ze sobą niezwykłą więź. Poza tym są niemal identyczne. Mają długie blond włosy i znakomitą figurę. W dodatku łączy podobny gust i często noszą jednakowe stylizacje.

Kobiety chętnie wymieniają się swoimi strojami i dodatkami, a nawet malują się w podobny sposób. To wszystko sprawia, że na niektórych filmach czasami trudno je odróżnić, a wielu internautów twierdzi, że wyglądają razem jak siostry lub dobre koleżanki.

Zobacz także: Ma 64 lata i ciało bogini. Mówią o niej "fit babcia"

Internauci nie dowierzają

Filmy zamieszczane przez użytkowniczkę TikToka robią furorę w mediach społecznościowych. Wiele osób komplementuje nie tylko 22-letnią influencerkę, ale przede wszystkim jej mamę. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że kobieta ma 61 lat i uważają, że wygląda ona znacznie młodziej. Pod ich wspólnymi nagraniami pojawiają się liczne komentarze:

Ty i twoja mama powinnyście być modelkami.
 
Bliźniaczki.
 
Wygląda lepiej niż ja w wieku 21 lat.

Zobacz także: Ta 41-latka wygląda jak siostra swojej córki. Zdradziła, czemu zawdzięcza młody wygląd

RadioZET.pl/nypost.com