Obserwuj w Google News

Ma 57 lat. Ludzie mówią, że chcą wyglądać w tym wieku jak ona

2 min. czytania
23.03.2023 14:04
Zareaguj Reakcja

Renia jest po 50-tce i spełnia się jako modowa influencerka. Wiele osób zazdrości jej wyczucia stylu i młodego wyglądu.

Influencerka
fot. TikTok.com

Coraz więcej osób będących w dojrzałym wieku robi karierę w mediach społecznościowych. Wystarczy wspomnieć o 73-letniej Collen, która jest wziętą modelką i wciąż zachwyca swoich licznych fanów na TikToku nieziemskimi stylizacjami od znakomitych projektantów, udowadniając, że bez względu na wiek można wyglądać oszałamiająco.

Portal thesun.co.uk dotarł także do innej tiktokerki. Renia ma 57 lat i obsesję na punkcie mody. Swoją pasją dzieli się z innymi, prowadząc profil o tej tematyce, który obserwują już tysiące osób. Wielu internautów jest pod wrażeniem jej eleganckich stylizacji, w których nie brakuje żywych kolorów i oryginalnych dodatków.

Redakcja poleca

Ma 57 lat i kocha bawić się modą

Przeglądając konto Renii, wprost trudno uwierzyć, że ma ona 57 lat. Kobieta może pochwalić się nienaganną sylwetką. Poza tym umiejętnie łączy klasykę z aktualnymi trendami. Tworząc swoje stylizacje, często czerpie inspiracje z modowych wybiegów. Nie boi się sięgać po odważne kroje, nietypowe printy i wyraziste kolory.

Zawsze stara się tak ograć dany outfit, żeby przyciągał wzrok. Przy tym dba o to, aby był on dopięty na ostatni guzik pod każdym względem. W jej szafach nie brakuje designerskich płaszczy w ciekawe wzory i spódnic o ciekawych fasonach. Dużą uwagę zwraca również na dobór dodatków – na swoich nagraniach często pozuje w efektownych okularach. Do każdego zestawu dobiera także pasującą torebkę.

Zobacz także: Tiktokerka ma 72 lata, a wszyscy twierdzą, że wygląda na 50. Zdradziła, jak to robi

Nie mogą uwierzyć, że ma 57 lat

Popularna influencerka wzbudza duże zainteresowanie w sieci, o czym świadczą liczne komentarze internautów. Wiele osób twierdzi, że zupełnie nie wygląda ona na swój wiek. Niektórzy byli w szoku, kiedy dowiedzieli się, że kobieta jest już przed sześćdziesiątką. Część z nich przyznała, że chciałaby wyglądać w jej wieku tak jak ona:

(...) Uwielbiam cię za elegancję i styl.
 
Chcę być tobą, kiedy będę starsza.
 
Tak chcę wyglądać, mając 50 lat.
 

Zobacz także: Ma 64 lata i ciało bogini. Mówią o niej "fit babcia" 

RadioZET.pl/thesun.co.uk