Obserwuj w Google News

24-letnia lesbijka marzyła o dziecku. Dawcę nasienia znalazła w internecie

2 min. czytania
01.09.2023 11:11
Zareaguj Reakcja

24-letnia Bailey Ennis od zawsze marzyła o dziecku. Kobieta nie chciała jednak angażować się w żadną relację, dlatego postanowiła znaleźć dawcę nasienia w internecie. Dziś Brytyjka jest szczęśliwą mamą.

Młoda lesbijka marzyła o dziecku. Dawcę nasienia znalazła w internecie
fot. tiktok.com/@theennisfamily

Bailey Ennis to 24-letnia mieszkanka Londynu. Kobieta od zawsze marzyła o byciu mamą. Naturalne zapłodnienie jednak nie wchodziło w grę; Brytyjka jest lesbijką i nie chciała być w żadnym związku. Dlatego też zdecydowała się na nietypowy krok. 

Redakcja poleca

24-letnia lesbijka marzyła o dziecku. Dawcę nasienia znalazła w internecie

Jak podaje portal parenting.pl, Ennis postanowiła znaleźć dawcę nasienia w internecie. Nie miała dużych wymagań - chciała tylko, żeby mężczyzna był zdrowy i miał doświadczenie. Po długich poszukiwaniach w końcu natknęła się na idealnego kandydata. "Znalazłam mężczyznę, który miał bardzo dobre wyniki i był już dawcą spermy dla dwóch par LGBTQ. Spotkaliśmy się na kawie, zanim oboje zdecydowaliśmy się, że będzie on moim dawcą" - powiedziała 24-latka, cytowana przez wspomniany serwis.

Niedługo później Ennis kupiła specjalny zestaw do inseminacji, za który zapłaciła 25 funtów, czyli około 130 złotych. W środku były testy owulacyjne, strzykawki oraz sterylne pojemniki. Kobieta, z pomocą dawcy, wykonała "zabieg" i już w październiku 2021 r. była w ciąży. "To było naprawdę łatwe i wcale nie było niezręcznie" - wyznała Brytyjka. 

Zobacz także:  31-latka wychowuje ośmioro dzieci. Internauci ją krytykują

Dziś kobieta jest szczęśliwą mamą 

Ciąża Bailey przebiegła bez żadnych komplikacji. 2 lipca 2022 r. Brytyjka powitała na świecie swojego synka - nazwała go Lorenzo. "Jest cudowny. Ma mój nos, moje oczy i moje brązowe włosy. (...) Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła. Bycie mamą jest cudowne i jestem bardzo szczęśliwa, że podjęłam taką decyzję" - wyznała 24-latka.

Kobieta zdradziła, że gdy Lorenzo podrośnie, powie mu o dawcy. Dodała, że jej synek będzie mógł spotkać się z nim, kiedy tylko zechce. Co ciekawe, 24-latka planuje mieć więcej dzieci. Zależy jej na tym, żeby Lorenzo miał rodzeństwo.

Nie przegap
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News