Obserwuj w Google News

Ma niewiarygodnie długi tułów. Mierzy się z hejtem. "Wyglądasz jak dżdżownica"

2 min. czytania
13.02.2023 14:50
Zareaguj Reakcja

Emmie kocha sport. Regularnie ćwiczy i przestrzega zbilansowanej diety. Na TikToku chętnie eksponuje smukłe ciało, jednocześnie pokazując efekty treningów. Niestety, pod filmikami 22-latki aż roi się od nieprzyjemnych komentarzy. Internauci twierdzą, że Emmie jest nieproporcjonalna, ponieważ jej tułów jest bardzo długi. „Wyglądasz jak dżdżownica” – piszą, naśmiewając się z Influencerki.

niewiarygodnie długi tułów
fot. TikTok@emmielovescows

W naturze bardzo rzadko możemy spotkać się z idealnymi proporcjami. Ludzkiemu ciału również zazwyczaj brakuje symetrii. Drobne odstępstwa od „normy”, są niezauważalne. Jednak osoby, których proporcje sylwetki są wyraźnie zaburzone, często muszą mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami i hejtem.

Redakcja poleca

Pokazuje umięśnione ciało. Komentarze internautów zaskakują

22-letnia Emmie przekonała się o tym na własnej skórze. 22-latka jest aktywną użytkowniczką TikToka. Jej profil obserwuje ponad 140 tys. użytkowników popularnej aplikacji.

Emmie kocha aktywność fizyczną. Systematycznie ćwiczy i dba o to, by jej jadłospis był zbilansowany. Wysiłek sprawił, że może pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką. W social mediach chętnie chwali się efektami ciężkiej pracy. Niestety, pod filmikami, na których prezentuje swoją figurę aż roi się od nieprzyjemnych komentarzy. Wszystko przez niespotykane proporcje ciała 22-latki.

Zobacz również:  23-latka zrezygnowała z seksu. Twierdzi, że ta decyzja odmieniła jej życie

Internauci wytykają jej długi tułów. „Widzę taki pierwszy raz w życiu”

Internauci nie mają dla Emmie litości. Pod kolejnymi filmami wytykają jej nietypowe proporcje ciała. 22-latka mierzy 160 cm wzrostu. Zdaniem niektórych użytkowników TikToka jej tułów jest niewiarygodnie długi i sprawia, że dziewczyna wygląda dziwnie.

Nigdy nie widziałam osoby z tak długim tułowiem.
Wyglądasz jak dżdżownica.
Jak to w ogóle możliwe, że jesteś taka długa i taka niska?!
Niewiarygodne proporcje ciała  - - możemy przeczytać w komentarzach pod postami.

Na szczęście Emmie nie przejmuje się wrednymi komentarzami internautów. Mimo hejtu nadal publikuje zdjęcia swojej sylwetki i pokazuje efekty regularnych treningów. To motywacja dla wielu osób, które również mierzą się z niesłuszną krytyką.

radioZET.pl/kobieta.gazeta.pl