Obserwuj w Google News

20-latka jest uzależniona od Pepsi. Każdego dnia wypija nawet 4 litry tego napoju

2 min. czytania
07.11.2023 15:12
Zareaguj Reakcja

Natasha ma 20 lat i jest uzależniona od Pepsi. Mieszkanka Wielkiej Brytanii każdego dnia wypija od dwóch do nawet czterech litrów tego napoju. "To pierwsza rzecz, którą robię po przebudzeniu" - mówi kobieta.

20-latka jest uzależniona od Pepsi. Każdego dnia wypija nawet 4 litry tego napoju
fot. instagram.com/necr.oe

Natasha ma 20 lat i mieszka w Southampton w południowej Anglii. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła pokaźną liczbę fanów - ponad 70 tysięcy. Jakiś czas temu influencerka w rozmowie z portalem The Sun postanowiła opowiedzieć nieco więcej o swoim życiu. Zdradziła m.in., że zmaga się z bardzo nietypowym uzależnieniem.

Redakcja poleca

20-latka jest uzależniona od Pepsi. Każdego dnia wypija nawet 4 litry tego napoju

Mieszkanka Wielkiej Brytanii przyznała, że wypija od dwóch do nawet czterech litrów Pepsi Max zero dziennie. Uzależnienie to sporo ją kosztuje. 20-latka na napoje wydaje miesięczne około 90 funtów, a więc trochę ponad 460 złotych. 

Natasha powiedziała, że pije Pepsi w nadmiernych ilościach od czterech lat, a więc od 16. roku życia. Co ciekawe, zalecił jej to lekarz. Słodkie, gazowane napoje miały skorygować jej niski poziom cukru we krwi. - Lekarz zalecił mi picie słodkich napojów, więc robiłam to codziennie, ale ostatecznie doprowadziło to do uzależnienia. Teraz pierwszą rzeczą, którą robię po przebudzeniu, jest wypicie szklanki Pepsi. [...] Niektórzy ludzie lubią podjadać, ja natomiast lubię pić i to wszystko - od wody, po kawę, koktajle mleczne, herbatę i oczywiście Pepsi Max - zdradziła kobieta w rozmowie z portalem The Sun.

Natasha niemal całkowicie straciła apetyt. Większość posiłków zastępuje jej szklanka Pepsi. To jednak bardzo negatywnie wpływa na jej organizm. - Moje tętno jest bardzo szybkie. Samo chodzenie po schodach sprawia, że niemal mdleję. Jednak mam też anemię, więc nie wiem, czy ma to związek - powiedziała 20-latka. 

Mieszkanka Wielkiej Brytanii już kilka razy chciała odstawić nałóg, jednak każda próba kończyła się fiaskiem. Bez gazowanego napoju trzęsie się i poci, a także ma okropne migreny. Niekiedy są one tak silne, że nie może się normalnie poruszać. Portal The Sun zwrócił się do rzecznika Pepsi z prośbą o komentarz. 

Zobacz także:  Przez 1,5 tygodnia piła sok z aloesu. To znacznie wpłynęło na jej skórę

Napoje bez cukru mogą być szkodliwe?

Wiele osób, przede wszystkim na diecie, sięga po dietetyczne napoje bez cukru. Wydają się one zdrowszą alternatywą, jednak nie do końca tak jest. Eksperci twierdzą, że zawarte w nich substancje słodzące mogą zwiększać ryzyko m.in. chorób serca, cukrzycy typu 2, a nawet depresji.

Źródło: Radio ZET/thesun.co.uk

Nie przegap
Te jesienne napoje to hit. Błyskawicznie cię rozgrzeją
4 Zobacz galerię
fot. ANATOLY Foto/Shutterstock