Obserwuj w Google News

19-letnia modelka podbija media społecznościowe. Internauci są w szoku, gdy słyszą prawdę

2 min. czytania
28.07.2023 11:03
Zareaguj Reakcja

Milla Sofia zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. 19-letnia modelka z Finlandii zachwyca idealną sylwetką i nieskazitelną skórą. Jest tylko jeden problem - kobieta tak naprawdę nie istnieje...

19-letnia modelka podbija media społecznościowe. Internauci są w szoku, gdy słyszą prawdę
fot. instagram.com/millasofiafin

Milla Sofia to modelka i influencerka. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zdobywa coraz większą popularność. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 44 tys. osób, a na TikToku niemal 100 tys. Liczby te stale rosną. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Milla... tak naprawdę nie istnieje.

Redakcja poleca

19-letnia modelka podbija media społecznościowe

Modelka jest wytworem sztucznej inteligencji. "19-letnia wirtualna dziewczyna z Helsinek w Finlandii. Zostałam stworzona przez AI" - możemy przeczytać w opisie Sofii na Instagramie, TikToku czy Twitterze. Influencerka na profilach publikuje głównie zdjęcia ze swoich licznych "podróży". "Była" m.in. w Santorini, Monako, Australii czy we Francji. Do większości fotografii pozuje w skąpym stroju kąpielowym lub kreacjach podkreślających jej wdzięki - kusych sukienkach czy krótkich topach odsłaniających brzuch. 

Niektórzy twierdzą, że na pierwszy rzut oka widać, że Milla jest wytworem sztucznej inteligencji. Część internautów jednak nie zauważa tego, że 19-latka nie jest realną postacią. "Wyglądasz wspaniale, mając na sobie wszystko i nic, jestem tego pewien. Jesteś piękną, młodą kobietą", "Cudowna kobieta i piękne ciało", "Niezła królowa", "Jesteś idealna" - czytamy w komentarzach opublikowanych pod zdjęciami influencerki.

Zobacz także:  Ma prawie 3 mln obserwujących i wygląda jak z The Sims. Nikt nie wiedział, czy istnieje naprawdę

Influencerka jest wytworem sztucznej inteligencji

Millia posiada również swoją stronę internetową. Możemy tam wyczytać, że od czerwca 2023 roku studiuje na University od Life (z ang. uniwersytecie życia). W zakładce "praca" 19-latka wpisała natomiast "wirtualny influencer". "Obecnie zastanawiam się, której marki zostać ambasadorem" - wyjaśniła kobieta.

- Jako modelka wnoszę niezrównaną i futurystyczną perspektywę do sfery stylu. Czy to na wybiegu, czy w cyfrowym krajobrazie, moją pasją jest prezentowanie najnowszych trendów i przesuwanie granic w ciągle rozwijającej się branży modowej. Dołącz do mnie w tej ekscytującej podróży, gdy zagłębimy się w urzekające połączenie najnowocześniejszej technologii i ponadczasowej elegancji. Rozpocznijmy razem eksplorację intrygującego połączenia mody, technologii i nieograniczonej kreatywności - brzmi opis Sofii na stronie.

Nie przegap

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl