Obserwuj w Google News

11-latka poszła nocować do koleżanki. Wróciła z dziesięcioma kolczykami w uszach

2 min. czytania
29.03.2023 13:00
Zareaguj Reakcja

Kobieta pozwoliła swojej 11-letniej córce spędzić dzień u przyjaciółki. Nie przypuszczała, że spotkanie nastolatek będzie miało taki finał.

Kolczyki
fot. Shutterstock

Wychowanie nastoletnich dzieci to prawdziwe wyzwanie. Rodzice wiedzą, że w tym wieku ich pociechom mogą przyjść do głowy najróżniejsze pomysły, których nie boją się wcielać w życie. Przekonała się o tym pewna kobieta, o której napisał portal mirror.co.uk. Zachowanie córki oburzyło ją do tego stopnia, że chce zabronić jej kontaktów z najbliższą przyjaciółką.

Redakcja poleca

11-latka zrobiła sobie 10 kolczyków w uszach bez wiedzy rodziców

Zdenerwowana mama podzieliła się swoją historią na forum Reddit.com. Kobieta opowiedziała o tym, jak to pewnego razu pozwoliła swojej córce na nocowanie w domu przyjaciółki. W związku z tym, że dziewczynki są sąsiadkami, często spędzały ze sobą wiele czasu. Użytkowniczka forum także darzyła ją zaufaniem.

Kiedy nastolatka wróciła do domu następnego dnia, kobieta nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Dziewczynka miała przekute uszy, a w nich aż 10 kolczyków. Okazało się, że zabieg wykonały jej nastoletnie koleżanki w domowych warunkach. Młoda mama martwiła się nie tylko możliwymi powikłaniami po piercingu:

Mam mnóstwo obaw związanych z higieną, usuwaniem kolczyków, ale przede wszystkim z tym, jak łatwo moja córka uległa wpływowi starszych dziewczyn, by zrobić coś tak głupiego. - napisała na forum kobieta.

Zobacz także: Dziewczyna ukrywała przed matką piercing sutków. Ta dowiedziała się w nieprzewidziany sposób

Chce zabronić córce kontaktu z przyjaciółką

Kobieta była załamana tym, że jej córka, będąc pod presją rówieśniczek zgodziła się na coś takiego. Oburzyło ją to do tego stopnia, że zaczęła zastanawiać się nad tym, aby zakazać swojej córce spędzania czasu z przyjaciółką. Zapytała także o opinię innych rodziców udzielających się na forum. Wielu z nich przyznało jej rację:

Wyszła z 2 kolczykami i wróciła z 10? Zrobionymi przez nastolatki? To nie jest w porządku - napisał jeden z internautów.

Inni dodali również, że powinna porozmawiać nie tylko z córką, ale również jej koleżankami i wyjaśnić całą sytuację, aby na przyszłość jej dziecko nie ulegało tak łatwo wpływom innych osób.

Zobacz także: Kolczyk w języku to koszmar dla dziąseł. Jak tego uniknąć, radzi stomatolog

RadioZET.pl/mirror.co.uk