Obserwuj w Google News

Poszła do programu Sablewskiej, żeby się odmłodzić. Tak wygląda po metamorfozie

2 min. czytania
13.01.2023 15:58
Zareaguj Reakcja

Przed metamorfozą dawali jej 45 lat. Ogromna przemiana uczestniczki programu "10 lat młodsza w 10 dni" zaskoczyła wszystkich.

Kobieta po metamorfozie
fot. Facebook/Polsat Cafe

Program "10 lat młodsza w 10 dni" cieszy się dużą popularnością. Widzowie z ciekawością śledzą przemiany uczestniczek. Założeniem tego formatu jest ukazanie historii różnych kobiet, które pod okiem specjalistów decydują się na odświeżenie swojego wizerunku. W tym przypadku chodzi nie tylko o zmianę makijażu czy fryzury, ale też bardzo często nabranie większej pewności siebie. Metamorfoza uczestniczki ostatniego odcinka jest naprawdę imponująca.

Redakcja poleca

"Chciałabym wreszcie wyglądać kobieco"

W ostatnim odcinku programu mogliśmy być świadkiem niezwykłej przemiany 35-letniej Małgorzaty. Kobieta opowiedziała swoją historię na antenie Polsat Cafe. Na co dzień spełnia się jako szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Pracuje także jako kierowca ciężarówki.

W przeszłości musiała borykać się jednak z niepochlebnymi komentarzami na temat swojego wyglądu. W czasach szkolnych ważyła ok. 130 kilogramów i miała rozmiar 48. Dziś nosi rozmiar 36 i jak przyznaje, udział w programie miał być dla niej kolejnym ważnym krokiem w jej przemianie.

Zobacz także: Schudła ponad 200 kg. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia  

Niezwykła metamorfoza

Podczas programu kilka osób zostało poproszonych o ocenę wyglądu Małgorzaty. Niektórzy dawali jej ok. 40 do 45 lat. Metamorfoza uczestniczki przeszła jej najśmielsze oczekiwania. W nowej fryzurze i kwiecistej sukience poczuła się niezwykle kobieco. Na swój odmieniony wygląd w lustrze zareagowała słowami:

Jaka jestem piękna, mam wrażenie, że to mi się śni.
 

W czasie kolejnej sondy ulicznej jej wiek oceniono po metamorfozie na ok. 33 lata. Postawa uczestniczki została doceniona także przez prowadzącą program Maję Sablewską, która powiedziała:

Chciałabym bardzo, żebyś była inspiracją dla naszych widzów, dla kolejnych bohaterek, bo ja nie wiem, jak ty to zrobiłaś, ale masz w sobie taką siłę, jakiej ja dotąd nie spotkałam w swoich programach.

A jak wam się podoba metamorfoza bohaterki programu?

Zobacz także: Schudła 45 kg i zdradziła, jak to zrobiła. Wyeliminowała z diety cztery produkty

RadioZet.pl/Polsat Cafe/kobieta.wp.pl