,

Znana aktorka ma ciekawy sposób na odchudzanie. Odstawiła jedną rzecz i zrzuciła 15 kg

07.12.2022 18:00

Kinga Preis to polska aktorka, której sławę przyniosły role w takich filmach jak "Córki dancingu" czy "Sala samobójców". Niedawno udało jej się schudnąć kilkanaście kilogramów. Jak to zrobiła? Odpowiedź na to pytanie może być dla wielu osób zaskoczeniem.

Kinga Preis
fot. EastNews

Często bywa tak, że rezygnacja z jednego szkodliwego nawyku pomaga nam osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Udowodniła to Kinga Preis, która schudła 15 kilogramów po... rzuceniu palenia. Jak podaje fit.poradnikzdrowie.pl, zmiana stylu życia pomogła aktorce zadbać o organizm w kompleksowy sposób.

Zobacz także: Nowa moda na odchudzanie. Tiktokerki jedzą tę roślinę na potęgę

Znana aktorka ma ciekawy sposób na odchudzanie. Odstawiła jedną rzecz i zrzuciła 15 kg

Wielu z nas zastanawia się, jak może zrzucić niechciane kilogramy. Znana polska aktorka udowodniła, że często pomaga w tym decyzja, by zadbać o zdrowie. Kinga Preis przeszła spektakularną metamorfozę - pozbyła się 15 kilogramów. Zmiany w swoim odżywianiu wprowadziła jednak dopiero po tym, gdy zrezygnowała ze szkodliwego nałogu palenia papierosów.

Choć od lat utrzymuje się stereotyp, że rzucenie palenia sprzyja tyciu, historia 51-latki temu przeczy. Nie wszyscy zaczynają podjadać, gdy brakuje im "dymka". Są też osoby, które po odstawieniu papierosów nabierają potrzeby, by zadbać o siebie i oczyścić organizm. Właśnie tak postąpiła Kinga Preis, dzięki czemu szybko się przekonała o słuszności dokonanego wyboru.

Kinga Preis schudła kilkanaście kilogramów po rzuceniu palenia

Aktorka postanowiła zrezygnować z palenia papierosów dwa lata temu. Równocześnie podjęła decyzję, by wypróbować dietę sokową, mającą na celu wspomaganie ciała w oczyszczaniu się z toksyn. Taki detoks trwa najczęściej kilka dni. Działa wzmacniająco i energetyzująco, bo odtruwa organizm i dostarcza mu witamin. Dzięki temu mamy szansę pozbyć się niechcianych substancji, za które odpowiada stres czy brak snu.

Nie każdy może sobie pozwolić na sokowy detoks - dla osób cierpiących na przewlekłe schorzenia mógłby się okazać niebezpieczny. W ubiegłych latach była to jednak popularna forma odchudzania. Osoby, które ją stosowały, dostrzegały w niej wiele korzyści. Pozwala opanować apetyt, co ułatwia późniejsze przestrzeganie diety. Ma też wpływ na psychikę, bo wprowadzenie diety oczyszczającej daje poczucie, że świadomie rezygnujemy z wcześniejszych szkodliwych nawyków.

Obecnie uważa się, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest zbilansowana dieta, którą warto od czasu do czasu wspierać piciem napojów oczyszczających. Jednym z najlepszych jest napój z imbirem i cytryną - ułatwia trawienie i spalanie tłuszczu, a także stanowi bogate źródło witaminy C.

Metamorfoza Kingi Preis jest uznawana za inspirującą przede wszystkim dlatego, że stanowi dowód, jak istotne jest powiązanie myśli o odchudzaniu ze stanem swojego zdrowia. Zamiast zamartwiać się własnym wyglądem, warto zatroszczyć się o dobre samopoczucie - pozbyć się nałogów i wprowadzić dobre nawyki żywieniowe. O wiele łatwiej będzie wtedy osiągnąć wymarzone efekty.

Zobacz także: Ten produkt kosztuje grosze, a pomoże ci schudnąć bez wyrzeczeń. Kupisz go w każdym sklepie

loader