Obserwuj w Google News

Tiktokerka radzi, jak się wyspać. Jej triki zszokowały internautów

2 min. czytania
01.06.2023 15:46
Zareaguj Reakcja

Influencerka podzieliła się z obserwującymi swoimi sposobami na lepszy sen. Jej sztuczki przewidują użycie wielu akcesoriów. Reakcje internautów są ambiwalentne. „Dostałabym ataku paniki podczas próby spania z tym wszystkim” – pisze jedna z komentujących.

Tiktokerka radzi, jak się wyspać.
fot. @hannahchody/TikTok

Wiele osób ma problem ze snem. Przyczyn jest wiele: nadmierne korzystanie z telefonu komórkowego, spanie w dusznym pokoju czy spożywanie ciężkostrawnego jedzenia przed pójściem do łóżka. Tiktokerka Hannah Chody postanowiła podzielić się z obserwatorami sposobami na to, jak się wyspać. Jest jednak mały problem: kobieta używa wielu nietypowych akcesoriów. Chociaż zapewnia, że rezultatem jest „najlepsze spanie w historii”, to użytkownicy TikToka nie są do tego przekonani.

Redakcja poleca

Tiktokerka radzi, jak się wyspać. Pokazała kontrowersyjne metody

Hannah zapewnia, że na jakość jej snu wpływa specjalna opaska na oczy z wydrążonymi w materiale dziurami na oczodoły. Dodatkowo kobieta zakleja sobie usta specjalną taśmą. Do używania nietypowego dodatku zainspirowała ją znaleziona w Internecie informacja, według której zaklejanie na noc ust ma obniżać ciśnienie i umożliwiać nosowi bycie naturalnym nawilżaczem (poranna suchość w ustach często spowodowana jest tym, że przez nie oddychamy). Hannah korzysta również z maszyny wytwarzającej szum oraz ze specjalnych poduszek – na jednej kładzie się na wznak, drugą umieszcza na czole.

Mąż kobiety twierdzi, że jej sposób na to, jak się wyspać, przypomina raczej bycie czyimś zakładnikiem. Pod nagraniem Hannah odezwała się firma Casper, produkująca materace i pościele:

On nazywa to „byciem zakładnikiem”, my nazywamy to „zaangażowaniem”.

Zobacz także: Wprowadziła do związku kontrowersyjne zasady. Spanie w osobnych pokojach to dopiero początek

Podzieliła się sposobami na to, jak się wyspać. Internauci są w szoku

Użytkownicy TikToka nie przewidywali tak rozbudowanego procesu przygotowań do snu. „Boję się spać z taśmą na ustach...co, jeśli zatka mi się nos?”, „Dostałabym ataku paniki podczas próby spania z tym wszystkim”, „Nie ma opcji”, „Obawiam się, że Chad (mąż Hannah – przyp. red.) ma rację” – piszą obserwatorzy tiktokerki. Wśród pełnych dezorientacji pytań pojawiła się jednak spora garść komentarzy od osób zastanawiających się, jak się wyspać:

Nareszcie – treści dopasowane specjalnie do mnie!
Zaklejanie ust robi wielką różnicę!
Mam obsesję na punkcie spania. Potrzebuję właśnie takich filmów.

Zobacz także: Włóż poduszkę między nogi. Będziesz spać jak dziecko

Kot
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl