,

Tiktokerka codziennie goli swoją twarz. Internauci nie dowierzają

02.03.2023 09:50

Jedna z użytkowniczek TikToka wyjawiła, że codziennie goli swoją twarz. Jej film zszokował internautów.

tiktokerka
fot. TikTok.com

Każdy z nas ma swoje ulubione rytuały pielęgnacyjne. W trosce o piękny skóry sięgamy po różne kremy, maseczki czy inne kosmetyki, które zapewnią idealną kondycję cery. Mary, o której napisał portal nypost.com, przyznała, że z kolei jej nawykiem jest codzienne golenie twarzy. Opublikowane przez nią nagranie na TikToku wywołało reakcje innych użytkowników platformy.

Codziennie goli twarz

Wiele kobiet chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi sposobami na piękną cerę. Mary, użytkowniczka TikToka powiedziała, że każdego dnia goli swoją twarz. Wcześniej korzystała  z depilacji laserowej, ale ze względu na bielactwo musiała z tego zrezygnować. To sprawiło, że postanowiła poszukać alternatywy i ostatecznie zaczęła sięgać po jednorazowe maszynki do golenia.

Kobieta dodała, że dostrzega wiele plusów tej codziennej rutyny. Według niej to pomaga pozbyć się martwych komórek naskórka oraz różnych zanieczyszczeń skóry. Poza tym ułatwia jej nakładanie makijażu. Na opublikowanym przez siebie filmie pokazała, jak krok po kroku goli różne partie twarzy:

Zobacz także: Twoja cera wygląda na przemęczoną? To przywróci jej świeży wygląd

Zaskoczenie internautów

Sposób tiktokerki spotkał się ze skrajnymi opiniami internautów. Część z nich skrytykowała taką metodę:

To najgłupsza rzecz, jaką widziałam w życiu.

Niektórzy stwierdzili, że codzienne golenie nie jest dobre dla twarzy, bo może wręcz spowodować szybsze wzrastanie włosów i polecali tiktokerce inne dostępne sposoby np. woskowanie. Wśród komentujących znalazły się tez i takie osoby, które przyznały, że same stosują taką rutynę i są zadowoleni z jej efektów:

Golę twarz codziennie od ponad 20 lat.
 
Ja też to robię, ale nie każdego dnia (…). Moja cera jest zawsze supergładka i błyszcząca, a makijaż wygląda rewelacyjnie.
 

Zobacz także: Ten trik kosmetyczny podbija TikToka. Niektórzy uważają, że działa niczym botoks

Logo radiozet Dzieje się