Obserwuj w Google News

Skomentowała stopy księżnej Kate. Wywołała burzę w sieci

2 min. czytania
31.05.2023 09:27
Zareaguj Reakcja

Rodzina królewska jest oceniana na każdym kroku. Życie royalsów rozpala wyobraźnię, a bogata historia skandali, władzy i pieniędzy fascynuje wiele osób. Okazuje się, że internauci bacznie obserwują nawet...królewskie stopy. To właśnie przez nie księżna Kate została wciągnięta w internetową awanturę.

Księżna Kate znalazła się w środku internetowej afery. Wszystko przez...stopy
fot. Jordan Pettitt/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News, @cristinanainglaterra/TikTok

Tiktokerka posługująca się nickiem @cristinanainglaterra publikuje na swoim koncie filmy poruszające rozmaite zagadnienia związane z brytyjską rodziną królewską. Jej profil obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Wielbicielka royalsów stała się niedawno główną bohaterką internetowej afery. Wszystko przez opublikowany na jej koncie krótkie nagranie, zawierające zdjęcia z królewskiej wizyty w Bombaju i Delhi, gdzie przed wejściem na teren Birla House, w którym zamordowano Mahatmę Gandhiego, książę i księżna Walii zdjęli buty. @cristinanainglaterra zawarła w filmie kilka zbliżeń na nogi, sugerując, że księżna Kate całkowicie zdeformowała swoje stopy przez lata chodzenia na wysokich obcasach.

Księżna Kate ma zdeformowane stopy? Internet reaguje

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Fani Kate Middleton natychmiast uaktywnili się w komentarzach. Wytknęli tiktokerce chęć zdobycia wyświetleń za pomocą popularnego nazwiska - informuje portal Wirtualna Polska Kobieta. Dorzucili też swoje trzy grosze, ponieważ ich zdaniem księżna Kate wcale nie ma zaniedbanych stóp. „Twoje uwagi są bez sensu. Po prostu nie pomalowała paznokci”, „Jej stopy wcale nie są zdeformowane, po prostu ma na sobie rajstopy”, „Czy możecie się wszyscy odczepić od stóp innych ludzi?” - piszą. Jeden z komentatorów zapytał dowcipnie:

Co właściwie mam zrobić z tą informacją?

Zobacz także: Księżna Kate zachwyciła stylizacją w kolorze baby blue. Jest wprost idealna na wesela

Księżna Kate i internetowa afera. Jaki manicure i pedicure obowiązuje w rodzinie królewskiej?

Internauci zaczęli zastanawiać się nad innym wątkiem przy okazji opublikowanego przez tiktokerkę filmu. Zwrócono uwagę na fakt, że księżna Kate najczęściej pilnie przestrzega protokołu obowiązującego w rodzinie królewskiej. Jakie więc zalecenia względem manicure i pedicure funkcjonują wśród royalsów?

Zobacz także: Takiej Kate Middleton jeszcze nie widzieliśmy. Urocze kadry

Według informacji zamieszczonych przez portal thelist.com kobiety będące częścią brytyjskiej rodziny królewskiej nigdy nie noszą długich, przyciągających wzrok paznokci. Tipsy oraz kolorowe lakiery postrzega się jako wulgarne – i podobno królowa Elżbieta ich nie znosiła. Paznokcie u rąk i nóg mają wyglądać schludnie, są zatem zazwyczaj krótko przycięte i niepomalowane. Przez lata jedynymi dozwolonymi kolorami były odcienie nude i naturalny, jasny róż, chociaż sama księżna Kate złamała niedawno tę zasadę, wybierając klasyczną czerwień.

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/thelist.com