Obserwuj w Google News

Wybrano najpiękniejszą kobietę na świecie. Miss Universe ma zaledwie 21 lat

2 min. czytania
15.12.2021 09:10
Zareaguj Reakcja

Za nami wybory Miss Universe 2021. Najpiękniejszą kobietą na świecie została 21-latka, która pochodzi z Indii. Zobaczcie, czym się zajmuje i jak wygląda.

Najpiękniejsza kobieta na świecie wybrana. Miss Universe 2021 pochodzi z Indii
fot. AP/Associated Press/East News

13 grudnia 2021 roku odbyły się wybory Miss Universe 2021. Tym samym dowiedzieliśmy się, jaka kobieta została okrzyknięta najpiękniejszą na całym świecie. W tym roku ten prestiżowy tytuł powędrował do pani hinduskiego pochodzenia. Przegrała z nią m.in. Miss Polski 2021, Agata Wdowiak. Zobaczcie, która z finalistek została najpiękniejszą kobietą świata w 2021 roku i czym zajmuje się Miss Universe. 

Zobacz także:  Tak wygląda najpiękniejsza kobieta na świecie. Ma 23 lata i jest projektantką mody

Najpiękniejsza kobieta na świecie wybrana. Miss Universe 2021 pochodzi z Indii

Miss Universe to coroczny konkurs piękności, podczas którego dowiadujemy się, która z kobiet jest najpiękniejsza na całym świecie. W tym roku tytuł ten powędrował to Miss Indii.

Redakcja poleca

Tegoroczny konkurs był wyjątkowy. Jak podaje portal plejada.pl, po raz pierwszy w historii udział w nim wzięły panie pochodzące z Maroka i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To jednak nie one przeszły do ścisłego finału. Pod koniec konkursu na scenie zostały bowiem trzy panie - Miss Paragwaju, Miss RPA oraz reprezentantka Indii.

W finale zabrakło także Miss Polski. Agata Wdowiak nie zakwalifikowała się do finałowej szesnastki, uplasowała się natomiast na 10. pozycji w konkurencji "Najlepszy kostium narodowy". 

Ostatecznie Miss Universe została pochodząca z Indii Harnaaz Kaur Sandhu. Kim jest ta piękność i jak wygląda? Sprawdźcie poniżej. 

Zobacz także:  Tak wygląda kobieta z najpiękniejszą twarzą na świecie. Ma 20 lat i pochodzi z Izraela [FOTO]

Miss Universe 2021: Harnaaz Kaur Sandhu

Harnaaz ma zaledwie 21 lat, ale przyświecają jej ważne cele. Kobieta jako Miss Universe chciałaby walczyć o prawa kobiet ze wszystkich kontynentów. Jak sama mówi, jej wielką idolką jest Priyanka Chopra, czyli znana na całym świecie aktorka, która także pochodzi z Indii. 

Społeczne cele nie są jedynymi, jakie przyświecają Miss Universe. Kobieta ma także ciekawe i wszechstronne zainteresowania. Do swoich hobby zalicza m.in. grę w szachy, jazdę konną, jogę, taniec, a nawet gotowanie. 

Zobacz także:  Internauci uważają, że ma najpiękniejszą twarz na świecie. Modelka ma zaledwie 16 lat

Margot Robbie w czarnej sukni i z czerwoną szminką na ustach na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
10 Zobacz galerię
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Źródło: plejada.pl