,

Prezenty na Dzień Matki w Biedronce. Otrzymasz zwrot, kupując te produkty

25.05.2023 13:53

Dzień Matki to okazja, która bez wątpienia ma odzwierciedlenie w ofertach przygotowanych przez rozmaite sklepy. Biedronka nie stanowi wyjątku – w tym roku sieć handlowa wychodzi z propozycją zwrotu pieniędzy za kosmetyczne prezenty dla mam.

Biedronka przygotowała coś wyjątkowego na Dzień Matki.
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Na całym świecie dzień wszystkich mam obchodzi się zazwyczaj w drugą niedzielę maja. W Polsce składamy mamom życzenia 26 dnia tego miesiąca. Z tej okazji w wielu sklepach można znaleźć korzystne ceny produktów często kupowanych w formie prezentu. Informowaliśmy już o pięknych bukietach, oferowanych przez supermarkety. Warto wiedzieć jednak o dodatkowych inicjatywach.

Biedronka wprowadziła specjalną promocję na Dzień Matki. Klienci otrzymają zwrot kwoty zakupu za kosmetyczne podarunki dla swoich mam.

Dzień Matki w Biedronce. Co przygotowała sieć z tej okazji?

Promocja obowiązuje do 26 maja. Sklep gwarantuje stuprocentowy zwrot kwoty zakupu. Pieniądze zostaną oddane klientom w formie vouchera, który należy wykorzystać w ciągu dwóch następnych dni handlowych. Oferta dotyczy osób posiadających aplikację lub kartę Moja Biedronka. Warto pamiętać też o obowiązującym limicie - jedna osoba może nabyć dwa produkty dziennie.

Biedronka skupiła się na produktach kosmetycznych, które sprawdzą się jako prezenty na Dzień Matki. Klienci mogą otrzymać zwrot na voucher przy zakupie dowolnego serum lub kremu. Wśród marek dostępnych w Biedronce są m.in. Eveline, Bell, Tołpa czy Lirene.

Zobacz także: Buty znanej marki w Biedronce. Kupisz je w dobrej cenie

Biedronka i oferta na Dzień Matki. Te produkty kupimy taniej

To niejedyna ciekawa oferta z okazji zbliżającego się święta. Dzień Matki często kojarzy się z wręczanymi mamom słodkościami. Biedronka proponuje zniżkę na drugi produkt: przy zakupie dwóch opakowań Rafaello drugie opakowanie będzie tańsze o 54%. Cena jednego Rafaello przy zakupie dwóch opakowań wyniesie wówczas 9,99 złotych. Tylko w piątek klienci będą mogli nabyć na tej samej zasadzie dwa opakowania czekoladek Merci. Tym razem koszt drugiego pudełka będzie niższy o 58% (cena jednego Merci przy zakupie dwóch to 11,99 złotych).

To ostatni dzwonek – warto wybrać się do Biedronki i upolować coś dla mamy!

Gazetka Biedronki na Dzień Matki.
fot. biedronka.pl

Zobacz także: KiK sprzedaje modne kapelusze. Są idealne na plażę

Czego nie robić na weselu?
5 Zobacz galerię
fot. ProWeddingStudio/Shutterstock

RadioZET.pl/biedronka.pl/wiadomoscispozywcze.pl

Logo radiozet Dzieje się