Obserwuj w Google News

Weronika Rosati wydaje swoją markę kosmetyków do pielęgnacji. To naturalne produkty

3 min. czytania
24.03.2021 11:07
Zareaguj Reakcja

Weronika Rosati poszła w ślady znanych koleżanek i również wydała swoją markę kosmetyków. Poznajcie naturalne produkty od Lajuu.

Weronika Rosati z produktem marki Lajuu
fot. Materiały promocyjne

Coraz więcej znanych kobiet tworzy swoje marki kosmetyków. Największą popularnością cieszą się produkty do makijażu Julii Wieniawy, ale również te do pielęgnacji, które wydały na rynek Kinga Rusin oraz Anna Lewandowska. Teraz tego typu kosmetyki postanowiła stworzyć także Weronika Rosati. Aktorka zdecydowała się wydać własną linię naturalnych produktów do pielęgnacji. Jej marka nosi nazwę Lajuu. W jaki sposób powstały te kosmetyki i co już wiemy na ich temat?

Zobacz także: Weronika Rosati prezentuje płaski brzuch w bikini. Zdradziła sekret swojej figury

Weronika Rosati tworzy markę naturalnych kosmetyków do pielęgnacji Lajuu

Weronika Rosati na co dzień mieszka w Los Angeles. To właśnie tam postanowiła stworzyć swoją linię kosmetyków do pielęgnacji.

Redakcja poleca

Lajuu by Weronika Rosati to marka, pod której szyldem znajdować się będą naturalne produkty. To zupełnie nowa seria kosmetyków wegańskich, które nie zostały przetestowane na zwierzętach. Za jej stworzeniem stoi sztab specjalistów. Wśród nich znalazła się Aneta Stacherek, założycielka marki Bellamama.

Trzy lata temu, jako przyszła mama i miłośniczka naturalnej, świadomej pielęgnacji, długo nie mogłam znaleźć produktów o odpowiednim dla mnie składzie i subtelnym, niedrażniącym zapachu. Na rynku były dostępne oczywiście kosmetyki apteczne bezzapachowe, jednak ich skład pozostawiał wiele do życzenia. Tak trafiłam na niszę na rynku kosmetyków naturalnych, którą zdecydowałam się wypełnić. Teraz nadszedł czas na kolejną markę z kosmetykami wysokiej jakości, których sekretem jest odpowiednie dobranie cennych, aktywnych i innowacyjnych składników najwyższej jakości - mówi Stacherek. 

Pomysłodawczynią i dyrektorką kreatywną marki Lajuu jest oczywiście sama Rosati, która od lat stosowała wyłącznie naturalne produkty. Teraz postanowiła wydać własną linię kosmetyków. 

Pomysł na wspólną markę zrodził się w moim ukochanym, słonecznym Los Angeles, gdzie byłyśmy razem z Anetą. Obserwowałyśmy szczęśliwych ludzi, z piękną, rozświetloną i opaloną skórą i pomyślałyśmy wtedy: „Hej, dlaczego nie zamknąć tego słońca w słoiczku i nie zaoferować go innym?!”. To właśnie dlatego jako pierwsza powstała linia brązująca. Zapewniająca subtelny, rozświetlony efekt opalonej skóry - zdradziła Rosati. 

Zobaczcie sami, kiedy produkty Lajuu będą dostępne w Polsce. 

Zobacz także: Te kosmetyki Polki kupowały najchętniej w 2020 roku. Królują w całej Europie

Od kiedy kosmetyki Lajuu by Weronika Rosati będą dostępne w Polsce?

Na rynku jako pierwsza pojawi się seria brązująca. Będzie dostępna już w maju na stronie internetowej Lajuu. 

W kwietniu natomiast każdy, kto chciałby dołączyć do Weroniki Rosati i wspólnie z celebrytką brać udział we współtworzeniu kosmetyków naturalnych jej marki, będzie miał taką możliwość dzięki crowdfundingowi, czyli „finansowaniu przez tłum”. Kampania odbędzie się przy pomocy platformy Beesfund.com, co ma ułatwić zbudowanie grupy odbiorców, a każdy z nich będzie miał możliwość współtworzenia kosmetyków Lajuu. 

Dzięki kampanii crowdfundingowej każdy może stać się częścią biznesu Lajuu i razem z nami tworzyć luksusowe produkty pielęgnacyjne. Jestem przekonana, że kampania pozwoli nam zbudować grono ambasadorów, dla których ważne jest nie tylko to, że nasze produkty świetnie pielęgnują skórę, ale przede wszystkim powstają w firmie, która nie krzywdzi zwierząt i nie wpływa szkodliwie na środowisko - dodaje Rosati. 

Wszystkie kosmetyki Lajuu powstają na bazie wody kokosowej. Dzięki temu zapewniają skórze rozświetlenie, nawilżenie i ujędrnienie. Jak dodaje Aneta Stacherek, będą się one wyróżniały również przyjemnym zapachem. 

Przetestujecie kosmetyki Weroniki Rosati?

Zobacz także: Edyta Herbuś niedawno skończyła 40 lat. Młody wygląd zawdzięcza jednej rzeczy

Wśród gwiazd modne jest poprawianie urody. Nie wszystkie znane kobiety jednak decydują się na ten krok, a i tak pięknie się starzeją.

Te gwiazdy pięknie się starzeją. Zachwycają swoją naturalną urodą